Правила влучення в ТОП Google від веб-студії SiTe-LINe

Правила влучення в ТОП Google
  1. Провести аналіз конкурентів у ТОПі за контентом, посиланнями.
  2. Наповнити свій сайт лише унікальним контентом такої ж якості, обсягу, різноманітності, або краще, ніж на існуючих сайтах у ТОП 10.
  3. Провести аналіз вже власного контенту щодо унікальності, відсотка нудоти, правопису.
  4. Оформити все у привабливому дизайні.
  5. Провести аналіз коду власного сайту на відсоток співвідношення коду до контенту. Провести тестування та усунення помилок на валідаторах. Провести тестування на швидкість роботи сайту.
  6. Провести внутрішнє перелінкування як меню, посиланнями зі статей на необхідні сторінки, знизити рейтинг непотрібних та технічних сторінок сайту спеціальними тегами.
  7. Встановити мікророзмітку на важливі сторінки.
  8. Додати сайт до індексу, протягом 2-х тижнів до 2-х місяців отримати дані про позиції сайту та інші дані.
  9. На основі отриманих даних працювати далі по внутрішній оптимізації сайту.   
  10. Приступити до природного нарощування маси посилань у вигляді покупки рекламних постів на різних відвідуваних тематичних ресурсах.

Все просто, особливо якщо враховувати, що може завадити вашому сайту на шляху до ТОП.

Дізнатися, як підняти сайт у топ і ціну можна у нас, пишіть, телефонуйте. Таким чином, протягом 6-12 місяців сайт вийде в ТОП і конкуруватиме з сайтами ваших конкурентів.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]
Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту