5 інструментів, які полегшують життя всім, хто користується сайтами

Поговоримо про 5 інструментів, які полегшують життя всім, хто користується сайтами, створює їх.

Всі інструменти – це розширення для браузера хрому від Google. Усі розширення можна знайти на сайті офіційних доповнень - https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=uk

5 корисних інструментів вебмайстру
  1. FFace Ninja – допомагає визначити шрифт, який використовується на сайті. Для цього потрібно натиснути кнопку програми та виділити ділянку тексту.
  2. EYE DROPPER – допомагає копіювати колір. Містить піпетку, потім зберігає обрану ділянку як приклад кольору. Дуже зручно і корисно – приклад ви хочете створити сайт, таким чином ви точно можете визначити потрібні кольори та відправити їх вебмайстру.
  3. Uaspoofer (User-AgentSwitcherforChrome) – допомагає змінити вигляд браузера на мобільний. Дуже корисно, якщо ви використовуєте інстаграм, таким чином ви зможете легко додавати фотографії з комп'ютера на сайт.
  4. SeoBrowser - SEO плагін оф сайт дозволяє швидко переглянути показники сторінки як технічні, так і SEO теги.
  5. Соціальні кнопки – дуже корисний плагін. Позбавить необхідності вставляти код кнопок на сайт, тим самим викликаючи додаткові запити. Особливо корисний для блогерів.

Це наш список 5-ти програм для браузера від Google, який заощаджує час і робить рутинну роботу приємнішою. Напишіть у коментарях Всі свої доповнення, які допомагають Вам економити час.

Єдиний мінус який був помічений днями, розширення можуть дуже сповільнити роботу браузера.