5 корисних інструментів вебмайстру, господарю сайту

Поговоримо про 5 інструментів, які полегшують життя всім, хто користується сайтами, створює їх. Всі інструменти – це розширення для браузера хрому від Google. Усі розширення можна знайти на сайті офіційних доповнень - https://chrome .google.com/webstore/category/extensions?hl=uk

5 корисних інструментів вебмайстру
  1. FFace Ninja – допомагає визначити шрифт, який використовується на сайті. Для цього потрібно натиснути кнопку програми і виділити ділянку тексту.
  2. EYE DROPPER – допомагає копіювати колір. Містить піпетку, потім зберігає обрану ділянку як приклад кольору. Дуже зручно і корисно – приклад ви хочете створити сайт, таким чином ви точно можете визначити потрібні кольори та відправити їх вебмайстру.
  3. Uaspoofer (User-AgentSwitcherforChrome) – допомагає змінити вигляд браузера на мобільний. Дуже корисно, якщо ви використовуєте інстаграм, таким чином ви зможете легко додавати фотографії з комп'ютера на сайт.
  4. SeoBrowser - SEO плагін оф сайт https://seobrowser.ru/ дозволяє швидко переглянути показники сторінки як технічні, так і SEO теги.
  5. Соціальні кнопки – дуже корисний плагін. Позбавить необхідності вставляти код кнопок на сайт, тим самим викликаючи додаткові запити. Особливо корисний для блогерів.

Це наш список 5-ти програм для браузера від Google, який заощаджує час і робить рутинну роботу приємнішою. Напишіть у коментарях Всі свої доповнення, які допомагають Вам економити час.

Єдиний мінус який був помічений днями, розширення можуть дуже сповільнити роботу браузера.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту