6 кроків до створення інтернет-магазину

zakaz-sita-v-kieve

Про вигоди створення власного інтернет магазину сказано досить багато на просторах інтернету. За невеликі гроші у кожного є шанс стати власником торгового інтернет-майданчика. Залишилося вибрати товар та підготувати майданчик до запуску.

1. Вибір імені магазину. Одне з творчих завдань під час створення інтернет магазину. Воно має бути приємним, бажано коротким і відображати суть магазину та його напрямки.

2. Реєстрація домену. Кожен сайт в інтернеті має свою унікальну адресу виду www.ім'я.ru (.com, .net, і т. д.). Якщо назвати магазин Фенікс, то співзвучний домен буде Fenx.ru. Коротка адреса сайту дозволить покупцям набирати його одразу в адресному рядку браузера по пам'яті.

3. Вибір основи інтернет-магазину. На цьому етапі творчість закінчується та починається серйозний підхід. Потрібно вибрати сам інтернет магазин. В даному питанні є два шляхи вирішення проблеми.
Купити або замовити готовий інтернет магазин. Якщо ввести в пошуковому рядку «створення інтернет-магазину», то вийде видача з компаніями, що пропонують такі послуги. Це можуть бути як компанії, які напишуть скрипт інтернет-магазину з нуля, так і сервіси, що пропонують конструктори інтернет магазину.

Другий підхід – це безкоштовний метод. В інтернеті є купа скриптів та движків інтернет магазинів. Тільки безкоштовний метод має свої мінуси. У коді веб-сайту можуть бути віруси. Надати унікальність магазину та виділиться серед натовпу схожих буде дуже складно.

4. Вибір дизайну. Дизайн це один із важливих факторів здійснення покупки. Покупець не довірятиме сайту з негарним і страшним дизайном. Дизайн можна замовити при покупці двигуна у цієї компанії. Або знайти дизайнера на спеціальних фріланс біржах. Обов'язково потрібно звернути увагу на відгуки та портфоліо виконавця.

5. Спосіб оплати. У цьому питанні діє принцип що більше тим краще. Кожна людина користується своїми улюбленими способами оплати. Комусь зручніше платити карткою, хтось воліє користуватися Яндекс Грошима. Якщо клієнт не знайде свого улюбленого способу оплати, швидше за все він не здійснить покупку.

6. Доставка товару клієнту. Важливість доставки не можна переоцінити. Потрібно продумати питання доставки заздалегідь. Можна самому розвозити товар містом в інші міста відправляти через пошту за допомогою післяплати, або скористатися послугами кур'єрських служб. Кур'єрські служби можуть приймати оплату від клієнта, проводити заміну та забирати несправний товар. На сайті кур'єрських служб описані тарифи та правила роботи.

Всього 6 порад, які можуть розпочати свій бізнес в інтернеті. Далі почнеться найскладніше залучення клієнтів та відвідувачів в інтернет магазин. Правильно налаштований бізнес може приносити власнику значну вигоду.

Читайте також