Аудиторія, з яких пристроїв дивляться сайти найчастіше

От коротка статистика, висновки кожен може зробити собі. Моя особиста думка, мобільні телефони дуже переоцінені сьогодні і багато хто просто забив на ПК.

Вело-тематика

Вело-тематика

Автозапчастини

Автозапчастини

Автофарба

Автофарба

Фотографія

Фотографія

Сайти

Сайти

За статистикою видно, що сайт у мобільній версії вивести в топ трохи навіть легше ніж на ПК, все тому, що ПК практично в будь-якій тематиці є лідером за показами і відповідно конкуренція вища. Оптимізувати сайт тільки для мобільних телефонів і забути про комп'ютери, сьогодні буде помилкою. Ще важливо врахувати той факт, що, як правило, саме з комп'ютера робиться замовлення, покупка або оплата.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту