Біле SEO, методи розкручування сайту для реального ефекту

Біле SEO – робота, робота та ще раз робота. Тільки так можна описати чисте біле просування сайту, що дає найкращі реальні результати. Даний метод розкрутки сайту може бути абсолютно або умовно безкоштовним, якщо ви робитимете все самі, при цьому нічим іншим не займатися. Якщо ви займаєтеся іншим видом діяльності, то краще замовляти пошукове просування у людей, які вміють його проводити успішно, інакше тільки наламаєте дров. Вартість на замовлення може бути від 200-1000 $ на місяць.

Біле SEO, методи розкручування

Методи розкручування білого SEO

Розглянемо методи розкручування на прикладі комерційного сайту. Ми одразу включаємо можливу рекламу, без неї успішний бізнес ніяк не зробити, особливо на старті.

  1. Наповнення 1-5 сторінок SEO текстом, що містить заголовки з ключовими словами. Кількість тексту має містити 3000-10000 знаків, можна й більше. Весь контент повинен містити як текст, а й фотографії, відео, графіки, таблиці. Насправді оформити одну таку сторінку дуже складно, тому якісні Landing Page коштують дорого. Текст повинен містити не більше 20-40% води та 6-8 відсотків нудоти. Використовувати для цього можна будь-який сервіс перевірки тексту.
  2. Створення блогу сайту та його наповнення. 30-100 статей тематично близьких до основного виду діяльності.
  3. Створення Landing Page на піддоменах основного сайту для популяризації всіх своїх послуг. Наприклад, ви займаєтеся ремонтом квартир, основний сайт може містити всі типи послуг даного плану. Landing Page може містити пропозицію однієї послуги, приклад стелі, містити текст 1000-2000 символів, посилання на основний сайт і сторінку пропозиції, якщо вона присутня на основному сайті. Ви отримуєте додаткову сторінку, яка посилює основний сайт. Може навіть у пригоді в рекламі для A-B тестування. Загалом, на піддоменах можна створювати та розширювати свій сайт скільки завгодно, все лише у плюс.
  4. Посилання – необхідно знайти сайт подібної тематики. Він має бути відвідуваний, містити понад 10 сторінок. Придбати у вигляді реклами посилання в меню. Посилання має бути добре видно з усіх сторінок сайту. Насправді знайти такий сайт практично неможливо або коштувати рекламне посилання буде дуже дорого, тим більше потрібне воно на постійній основі. У такому разі часто доводиться створювати ще один сайт, приклад форуму, або ще один блог, заповнювати його, залучати людей. Часто такі сайти називають сателітами. Сайт з унікальним контентом, який створюється тільки для збільшення маси основного сайту. Сучасні пошукові системи дійшли такого рівня, що з легкістю можуть визначити сітку сайтів. Тому створюючи сателіт потрібно насамперед приділити увагу клієнтам. Він повинен бути дуже якісним, допомагати вашим клієнтам, тільки в такому разі посилання з нього збільшуватиме рейтинг вашого основного комерційного сайту.
  5. Соцмережі – реклама сайту в популярній групі присвяченій вашій тематиці, зможе дати велику кількість відвідувачів та клієнтів. Зараз взагалі багато хто пішов у життя із соціальними мережами.

Біле SEO найскладніше, займає багато часу. Біле SEO найефективніше та довгострокове. Всі інші методи просування дають результати, але не такі ефективні та довгострокові.

На практиці видно, що результати не змушують довго чекати. Приклад клієнта має якісний Landing Page для основного виду діяльності. Окремо сайт блог у якому на сьогодні вже понад 500 статей. У результаті основний сайт у ТОП майже за всіма запитами тематики, пов'язаними семантично. Додамо до всього рекламу, отримуємо бізнес-машину. За часом 2 роки. Витрати багато особистого часу.