Безкоштовне просування сайту у 2022 році

Привіт, якщо ви сподіваєтеся, що у 2022 році пошукові системи саме ваш сайт оберуть та виведуть у ТОП 5 своєї пошукової видачі, не сподівайтесь! Безкоштовного просування немає сьогодні.

ukr-bizness-i-problemi

Ви можете робити все самостійно, оптимізувати сайт, працювати в search console, аналізувати запити, змінювати теги, ґрунтуючись на даних отриманих з search console, збільшувати масу посилань, створювати додаткові сайти, лендинги для просування основного. У такому разі просування буде дешевшим звичайно, вам не потрібно оплачувати 2000-10000 грн за оплату праці SEO фахівцю протягом 1-2х років.

Безкоштовного просування не може сьогодні існувати, бо у будь-якому випадку для просування потрібно буде використовувати платні послуги, сервіси. Рекламні посилання, що збільшують цитування, додаткові сайти, домени, послуги аналітики коштують грошей. Додайте до цього ще й свої тимчасові витрати на навчання та постійну долю даному заняттю часу, який може бути більшим навіть ніж ваша основна робота.

Безкоштовне просування сайту – це міф і не більше.

Колись у 2008-2010 роках. Реально можна було зробити сайт та безкоштовно його просунути , але вже майже 10 років відтоді минуло і все змінилося.

Чи все втрачено та безкоштовно бізнес просунути не можна?

Можна - останні ще напевно рік - два ви можете створити свій канал на Youtube, 5-10 і більше правильно оптимізованих роликів для видачі на пошуку Youtube і ви отримаєте переглядів через 2-3 місяці набагато більше, ніж, якби ви, наприклад, створили стільки ж статей та розмістили їх на сайті.

Сайт безкоштовно не просунути, а ось бізнес загалом ще можна!

Ну, можна – це поняття залежить від тематики, швидше за все, всі безкоштовні методи в комерційній тематиці з конкуренцією сьогодні вже не працюватимуть. Але ви можете спробувати. Зробити сайт, зробити ютуб-канал, зробити сайти та облікові записи у всіх можливих сервісах, дошках оголошень. Після виконаної роботи якщо ви не побачите результату, то ви вже сміливо можете бачити і пробувати вкладати свої кошти в будь-який вид реклами, нехай реклама на пошуку або просто реклама в ТОП оголошень на сервісі оголошень.