Безкоштовне просування сайту у 2022 році

Привіт, якщо ви сподіваєтеся, що у 2022 році пошукові системи саме ваш сайт оберуть та виведуть у ТОП 5 своєї пошукової видачі, не сподівайтесь! Безкоштовного просування немає сьогодні.

Ви можете робити все самостійно, оптимізувати сайт, працювати в search console, аналізувати запити, змінювати теги, ґрунтуючись на даних отриманих з search console, збільшувати масу посилань, створювати додаткові сайти, лендинги для просування основного. У такому разі просування буде дешевшим звичайно, вам не потрібно оплачувати 2000-10000 грн за оплату праці SEO фахівцю протягом 1-2х років.

Безкоштовного просування не може сьогодні існувати, бо у будь-якому випадку для просування потрібно буде використовувати платні послуги, сервіси. Рекламні посилання, що збільшують цитування, додаткові сайти, домени, послуги аналітики коштують грошей. Додайте до цього ще й свої тимчасові витрати на навчання та постійну долю даному заняттю часу, який може бути більшим навіть ніж ваша основна робота.

Безкоштовне просування сайту – це міф і не більше.

Колись у 2008-2010 роках. Реально можна було зробити сайт та безкоштовно його просунути , але вже майже 10 років відтоді минуло і все змінилося.

Чи все втрачено та безкоштовно бізнес просунути не можна?

Можна - останні ще напевно рік - два ви можете створити свій канал на Youtube, 5-10 і більше правильно оптимізованих роликів для видачі на пошуку Youtube і ви отримаєте переглядів через 2-3 місяці набагато більше, ніж, якби ви, наприклад, створили стільки ж статей та розмістили їх на сайті.

Сайт безкоштовно не просунути, а ось бізнес загалом ще можна!

Ну, можна – це поняття залежить від тематики, швидше за все, всі безкоштовні методи в комерційній тематиці з конкуренцією сьогодні вже не працюватимуть. Але ви можете спробувати. Зробити сайт, зробити ютуб-канал, зробити сайти та облікові записи у всіх можливих сервісах, дошках оголошень. Після виконаної роботи якщо ви не побачите результату, то ви вже сміливо можете бачити і пробувати вкладати свої кошти в будь-який вид реклами, нехай реклама на пошуку або просто реклама в ТОП оголошень на сервісі оголошень.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту