Бесплатный перенос товаров на ваш магазин или каталог

Вы пользуетесь популярными сервисами для размещения товаров? Пример prom.ua или другим. Вы хотите открыть собственный интернет-магазин или каталог товаров и при этом, не зависеть от какой либо платформы?

Перенос товаров на ваш магазин или каталог

Всем клиентам предлагаем бесплатный перенос ваших товаров на новый созданный у нас магазин, при наличии фала экспорта с сервиса.

В итоге вы получите сразу наполненный сайт интернет-магазин, отойдете от сервиса и будете уже серьезно развивать не чужой, а собственный бизнес.

Импорт товаров доступен для любого тарифного пакета услуг.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту