Швидкий сайт на WordPress – це реально?

Недовгий досвід використання WordPress показав, що вона хороша для побудови сайту. Візитівка, сайт компанії, блог – ідеально, зручно. За допомогою WordPress сьогодні можна балдіти від створення сайту. Все тому, що система використовує безліч напрацювань, які можна встановити з панелі керування. Зручність інтерфейсу для адміністратора взагалі найвища похвала.

Мінус – через безліч модулів вона не оптимізована для роботи з усіма, та й це логічно. Найбільший мінус, що вона із коробки дуже повільна. Ну все вирішується завдяки установці 1-2-х доповнень та їх правильному настроюванню. Для себе вибрано дві програми - Autoptimize і Total Cache. Звичайно, не слід забувати той факт, що без хорошого хостингу та його налаштування жодне доповнення не витягне сайт за швидкістю.

Підсумок система WordPress ідеальна для побудови сайту, можна зробити дуже швидкий сайт. Але не все так просто, тільки багаторічний досвід використання та побудови сайтів дозволяють розробнику зробити дійсно вартий сайт, не просто красиву картинку. Навіть готові доповнення потрібно вибирати з розумом та перевіркою. В результаті вартість створення сайту в системі WordPress може починатися від 10000 грн з індивідуальним підходом. Звичайно, не рекомендую використовувати цю систему для побудови інтернет-магазину.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту