У чому полягає складність створення якісного сайту

Складність розробки сучасного сайту полягає у суворості сучасних вимог до нього. Раніше вистачало просто сторінки зверстаної в будь-якому редакторі, сьогодні, щоб сайт міг конкурувати в якійсь ніші, повинен відповідати критеріям.

Складність створення якісного сайту

1. Дизайн – верстка повинна бути такою простою щоб у будь-який час SEO менеджер, міг проводити А-Б тестування (зміна дизайну деяких елементів) для того щоб стежити за поведінкою користувачів та збільшувати віддачу від сайту. Насичений елементами стилями сайт просто не дасть це проводити.

2. Під час створення потрібно враховувати рекомендації W3C (світової спільноти) інакше сайту не світить майбутнього.

3. Потрібно враховувати підтримку відображення сайту на багатьох пристроях.

І це ми не говоримо про навички PHP або інші знання мов програмування сайту, щоб все це знати та вміти робити, розробнику потрібно постійно прибувати в стані навчання. Виходячи з цього, можна відразу ж зрозуміти, що вартість сайту 3000 $, 5000 $ на вигляд простого вважається нормою. Дешевше можна купити готове рішення, в будь-якій студії, що поважає себе, є кілька готових рішень на будь-який смак і колір. Зробити якісно сайт, враховуючи всі перераховані вище фактори за 100-200$ просто неможливо, але створити сайт можна і безкоштовно, якщо нічого взагалі не враховувати.

Читайте також