Через який час сайт з'явиться у пошуковій системі

Час потрапляння до ТОП 10 за НЧ запитом

Результати власного досвіду

Після того, як ви створили унікальну статтю, сторінку на сайті, зробили їй мікророзмітку, відправили її вручну на індексацію. Чекати на топ можна в принципі й відразу, все залежить від сайту в цілому та конкуренції – приклад на власному сайті, дивіться фото.

за який проміжок часу сторінка сайту потрапляє до топ-10

Стаття, додана на початку місяця, проривається в ТОП 10 після 2-тижневого терміну індексації.

Звичайно, вона може "танцювати" ще 2 тижні в топ 10-30 (також перевірено на власному досвіді) і після місячного терміну вже можна бачити отримали ви НЧ запит чи ні. Далі можливе зростання позиції або згодом робот вирішить виключити її взагалі.

Якщо після виходу в ТОП 10 по НЧ (50-200 запитів на місяць) або навіть СЧ (1000-5000 запитів на місяць) ви протрималися там недовго (кілька днів) і після сайт цілий тиждень завис у ТОП 30-50, Швидше за все, потрібно доопрацьовувати сайт цілком. Що робити точно не скажеш - зовнішні фактори (посилання на ваш сайт) або внутрішнє перелінкування (посилання на потрібні сторінки з інших), також ще оптимізація коду сайту. Тільки комплексний підхід до всього допоможе в будь-якому випадку. Успіхів вам у просуванні своїх сайтів. І не забувайте, що замовити просування у професіоналів з оплатою за фактом, найкраще рішення для вашого сайту та бізнесу.

Читайте також