Що може стати на заваді сайту на шляху до ТОП позицій

Усього п'ять пунктів. Але деякі з цих пунктів можуть не просто перешкодити, але й звести нанівець усі старання SEO-шника, навіть за 6-12 місяців робіт може бути мало в такому випадку.

Що може перешкодити сайту на шляху до ТОП
  1. Конкуренти – сильні конкуренти, як правило, завжди витрачаються на просування, статті, рекламу, закупівлю рекламних постів на інших сайтах (посилань). І якщо на шляху в ТОП 10 у вас таких багато, то просування сайту може стати дорожчим за звичайне. СЕО фахівець відразу знайде і скаже вартість просування, якщо ви збираєтеся конкурувати з лідерами ринку.
  2. Неправильне початкове наповнення сайту. Вам, вашим менеджерам ліньки працювати, і немає бажання платити за роботу контент менеджеру. Тому сайт, як правило (особливо магазин), наповнюється статтями, взятими з вже існуючих сайтів, фотографії також не проходять жодної обробки. Товарні позиції та їх назви виглядають непривабливо, бо зазначено в прайс-листі. У результаті сайт містить 1000-5000 сторінок, а відвідувачів 10-20 у кращому випадку.
  3. Повна відсутність бюджету, сайт створили, але просувати і не збиралися.
  4. Неправильне SEO, сайт начебто містить нормальний унікальний контент, але через неякісне просування ніде не видно. Причина банально господар сайту сам або його SEOшник просто на біржі скуповують статті та посилання при цьому нічого іншого не відбувається більше з сайтом, як правило сайт отримує низький рейтинг на видачі, але часто великі показники ТІЦ (індексу цитування). Простого методу купівлі посилань та виведення у ТОП зараз немає! З сайтом потрібно проводити складні роботи з внутрішньої та зовнішньої оптимізації.
  5. Відмова від реклами у всіх її видах, якщо ваш сайт довгий час з нульовою відвідуваністю і ви хочете підняти його рейтинг, просто необхідно протягом 3-6 перших місяців до бюджету SEO включити ще будь-яку рекламу, стежити за поведінкою. Відмова від реклами або замовлення реклами всього на 1 місяць говорить про те, що сайт немає ніяких серйозних намірів, отже, пошукове просування буде більш складним і довгим так як пошуковим системам потрібно аналізувати не тільки ваш сайт, але і поведінка користувачів на ньому. Тому сьогодні майже всі SEO фахівці в пакет послуг з просування включають рекламу.

Сучасне SEO залежить не від фахівця з просування. А від того, наскільки якісно створено сайт і ви самі хочете працювати з ним. Часті випадки закачали на сайт 1000 товарів, але ніхто й не подумав про те, що назви товарів мають бути привабливими та унікальними. Замовляти ручну обробку 1000-10000 позицій, як правило, ніхто не хоче, от і виходить, що сайт є великий, а відвідувачів на ньому немає. Ще варіанти, що сторінок багато, але всі вони в очах пошукової системи не зібрані і втрачені, пошукова система не розуміє, де товар, де статті, де головна сторінка сайту. Все це через те, що немає правильної перелінковки, часто такі сторінки як доставка або контакти для пошукової системи стають набагато пріоритетнішими, ніж сторінка товару або сторінка цін. Зрештою сайт потрібно переробляти.

Якщо все, що описано в цій статті, саме відбувається з вашим сайтом. Ви бажаєте виправити ситуацію. Замовляйте послуги професійного SEO у студії SiTe-LiNe, будьте впевнені, що ваш сайт буде відвідуваний.

Кращі пропозиції створення сайтів від SiTe-Line

Створення інтернет-магазину | Сайт візитка | Landing Page | Розробка сайту компанії | Просування

Читайте також