Створити свій сайт знайомств

Складнощі розвитку власного сайту знайомств

Ознайомтеся з поширеним списком помилок, які допускають багато підприємців-початківців після запуску свого сайту знайомств. В принципі, ці помилки стосуються і всіх інших людей, які захотіли створити сайт.

Складності розвитку власного сайту знайомств
  1. Абсолютне нерозуміння ведення даного бізнесу, ви отримали сайт, але не знаєте, що з ним робити далі, замовляти SEO просування немає бажання чи коштів. У результаті сайт провисить один рік, максимум два, все в тій же стадії, як віддав розробник і все. Сайти знайомств або шлюбні агенції це і прибуткова та конкурентна ніша. Дуже складно наростити власну базу клієнтів.
  2. Відсутність навичок просування сайту та реклами наводять усі спроби самостійно зробити сайт відвідуваним до 0 або взагалі у 90% випадків до блокування сайту пошуковими системами. Звертайтеся до фахівців, доведеться оплачувати послуги, але результат буде 100%.
  3. На початковій стадії ігнорування всіх порад розробників, бажання отримати сайт краще, ніж у всіх, напханий незрозумілими функціями які ви побачили на одному, другому та третьому сайті конкурентів. Якщо ви доросла людина, то повинні розуміти, що починати свою справу слід з малого, а потім збільшувати і розвивати її, так у всьому і скрізь. Усі великі компанії починали з гаража та дорослі до корпорацій. У результаті ви можете придумати спочатку унікальний проект, який за вартістю створення і запуску коштуватиме десятки тисяч доларів, а на просування та рекламу у вас просто не залишиться коштів.

Рекомендації запуску сайту знайомств – використовуйте готове програмне забезпечення для старту, наростіть власну базу клієнтів, і після робіть сайт поступово унікальним і неповторним, додаючи будь-які функції та покращення. Так роблять усі підприємці в інтернеті.

Рекомендації із запуску шлюбної агенції – почніть з простої сайт візитки агенції, розміщуючи анкети дівчат і отримуючи заявки на спілкування з ними і тільки після того як ваш сайт стане більш-менш нормально відвідуваним, запускайте на його основі повноцінний сервіс з відео чатами та іншими функціями.

Все це дозволить вам створити свій сайт знайомств або шлюбного агентства з мінімальними витратами на розробку та з максимальним підходом до його подальшого розвитку та просування.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту