Створити свій сайт знайомств

Складнощі розвитку власного сайту знайомств

Ознайомтеся з поширеним списком помилок, які допускають багато підприємців-початківців після запуску свого сайту знайомств. В принципі, ці помилки стосуються і всіх інших людей, які захотіли створити сайт.

Складності розвитку власного сайту знайомств
  1. Абсолютне нерозуміння ведення даного бізнесу, ви отримали сайт, але не знаєте, що з ним робити далі, замовляти SEO просування немає бажання чи коштів. У результаті сайт провисить один рік, максимум два, все в тій же стадії, як віддав розробник і все. Сайти знайомств або шлюбні агенції це і прибуткова та конкурентна ніша. Дуже складно наростити власну базу клієнтів.
  2. Відсутність навичок просування сайту та реклами наводять усі спроби самостійно зробити сайт відвідуваним до 0 або взагалі у 90% випадків до блокування сайту пошуковими системами. Звертайтеся до фахівців, доведеться оплачувати послуги, але результат буде 100%.
  3. На початковій стадії ігнорування всіх порад розробників, бажання отримати сайт краще, ніж у всіх, напханий незрозумілими функціями які ви побачили на одному, другому та третьому сайті конкурентів. Якщо ви доросла людина, то повинні розуміти, що починати свою справу слід з малого, а потім збільшувати і розвивати її, так у всьому і скрізь. Усі великі компанії починали з гаража та дорослі до корпорацій. У результаті ви можете придумати спочатку унікальний проект, який за вартістю створення і запуску коштуватиме десятки тисяч доларів, а на просування та рекламу у вас просто не залишиться коштів.

Рекомендації запуску сайту знайомств – використовуйте готове програмне забезпечення для старту, наростіть власну базу клієнтів, і після робіть сайт поступово унікальним і неповторним, додаючи будь-які функції та покращення. Так роблять усі підприємці в інтернеті.

Рекомендації із запуску шлюбної агенції – почніть з простої сайт візитки агенції, розміщуючи анкети дівчат і отримуючи заявки на спілкування з ними і тільки після того як ваш сайт стане більш-менш нормально відвідуваним, запускайте на його основі повноцінний сервіс з відео чатами та іншими функціями.

Все це дозволить вам створити свій сайт знайомств або шлюбного агентства з мінімальними витратами на розробку та з максимальним підходом до його подальшого розвитку та просування.

Читайте також