CTR у пошуковій видачі

За цим показником написано багато, але все це в основному стосується рекламних компаній. У пошуковій видачі показник CTR не менш важливий. Навіть незначне його збільшення може призвести до просто феноменальних показників приросту відвідуваності та як наслідок поведінкових факторів та збільшення позицій сайту в результаті.

На власному досвіді видно, що CTR перших трьох позицій у пошуковій видачі не перевищує 30% і це дуже добрий показник. Також цей показник говорить про те, що якщо ваш сайт знаходиться на 2-3 і надалі сторінках видачі та CTR сторінок сайту становить менше 1 відсотка – це норма.

Але часто бувають і такі цифри CTR - дивіться рис. нижче.

CTR у пошуковій видачі
Тут звичайно хочеться вичавити більше, хоча видно що середня позиція далеко не ТОП і по більшій частині, всі ці покази і навіть переходи від них якщо і будуть збільшені, то швидше за все не в бік збільшення прибутку з сайту. Але, все ж таки збільшивши цей показник всього до 1-2 відсотка, ми отримаємо вдвічі більше відвідувачів і можливо як наслідок зростання позицій сайту і ще все на краще і краще.

Як збільшити CTR у пошуковій видачі.

Тут тільки одна відповідь - при великій кількості показів потрібно змусити всіх звернути увагу саме на ваш сайт, і змусити звернути увагу всіх, кому треба і кому не треба. Це справді складне завдання. Добре, що пошуковий бот від Google може швидко сканувати сторінку і протягом 1-2 тижнів можна реально влаштувати А-Б тестування на своєму сайті зі збільшенням CTR шляхом зміни сніпета. Відразу кажу, якщо у вас йде помітна динаміка зростання позицій, такі експерименти краще відкласти на потім. Але якщо ви спостерігаєте тривалу картину того, що сайт не йде вгору по позиціях, а перегляди є, тут звичайно слід ставити експерименти.

Підбирайте та змінюйте фрази у сніпетах, додавайте значки та ін. Реально потрібно підбирати круті фрази. Які саме фрази будуть викликати інтерес, ніхто не знає, тому ця робота може зайняти 1-2 місяці, після чого можна зробити аналіз, бачити результат, зупиниться на кращому рішенні для вашого сайту. Успіхів вам у збільшенні позицій та CTR свого сайту.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту