Який інтернет-магазин замовити - дешевий чи дорогий?

Під дешевим інтернет-магазином є недорога розробка на шаблоні. Під дорогим якийсь унікальний мегадизайн, якого ніхто не бачив.

Тут відразу ж за логікою відповідь, що якщо ви зробите інтернет-магазин з дизайном не доречним користувачам, а сьогодні вже у всіх склалася думка про те, як має виглядати та працювати, магазин.

Це каталог, фільтри, товар із вибором опцій при можливості та кнопкою купити. Магазину більше нічого не потрібне. Логічно, що якщо графічно ускладнювати каталог товарів і саму товарну позицію, користувач відволікатиметься і швидше за все не зробить замовлення.

Якщо користувачі не будуть користуватися кнопками, такими як купити, замовити, переглянути, перевірити або аналогічними, а будуть просто розглядати ваш дизайн. Швидше за все, сайт ніколи не отримає жодного нормального просування, тому що користувачі нічого не роблять на сайті, зайшли, подивилися, сказали, ну красиво і пішли.

Який інтернет-магазин замовити

Популярні торгові майданчики

Популярні торговельні майданчики роблять далеко не дурні люди. І виглядають вони стандартно шаблонно з великою картинкою, ціною та кнопкою купити. Хороший пошук та фільтр товарів. Це все, що потрібно саме для успішного продажу. Подивіться, як оформлені топ сайти - prom.ua, hotline.ua, www.olx.ua. Ви повинні розуміти, що ви будете конкурувати саме з такими майданчиками, які створені для швидкого замовлення, відображення основних даних про товари та нічого зайвого. Розробники шаблонів для сайтів інтернет магазинів завжди дивляться та враховують оформлення лідерів ринку продажу. Сміливо можна сказати, що якщо вас влаштовує функціонал шаблону, його можна купувати та використовувати.

Зрозумійте елементарне. Якщо ваш сайт сильно відрізнятиметься в оформленні від зазначених лідерів, ви просто не зможете з ними конкурувати. Точніше конкурувати завжди зможете – але, скільки це буде коштувати? Продавати нову конструкцію велосипеда дуже складно та дорого.

Питання виникає у багатьох клієнтів

Питання виникає у багатьох клієнтів, тому мій сайт буде схожий на сайт на Prom при шаблонному вирішенні, а індивідуальний дизайн для мене – дорого. Навіщо мені шаблонний сайт інтернет-магазин, який схожий на сайти майданчика Prom, адже я і там можу зареєструватися.

Перше, свій сайт інтернет-магазин - це свій сайт, як автомобіль. Він ваш, а не орендований на якийсь час або ще якось. Просувати, рекламувати ви вже тільки свій сайт, свої товари. Друге, що дуже важливо, якщо стежити за трендами пошукового просування, ви зможете відразу внести всі нововведення на свій сайт, не чекати коли це зроблять з усією системою. Якщо ви оберете правильну систему керування, наприклад Opencart для створення інтернет-магазину. Ви отримаєте доступ до багатьох розширень. Підтримка не тільки від однієї команди розробників, а практично всіма. Дивіться самі https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension цілий маркетплейс розширень та доповнень, які дозволять вже вивести функціонал вашого продажу на будь-який смак та колір.

Шаблонне рішення, яке пропонується зараз, дивіться http://422566.siteline.web.hosting-test.net/mobilnye-telefony-i-aksesuary/. Ознайомитись із ціною можна на сторінці https://site-line.com.ua/internet-magazin. Містить всі необхідні функції для сучасної торгівлі, реклами та SEO просування.

Як розробнику мені особисто все одно, який сайт робити, шаблонний який можна реалізувати за 7-14 днів або індивідуальний, який буде створюватися 3-6 місяців. За ціною та доходом другий варіант кращий, тому що всі 3-6 місяців буде робота, зарплата. Для продажу своїх товарів я ніколи не вибирав і не вигадував нічого нового і неперевіреного. Тільки тому, що все інше буде коштувати не тільки дорожче при розробці та запуску, тестуванні. Але ще й під час просування. Якщо ви хочете експериментувати та робити далекий дизайн від топових продаючих сайтів, робіть вже все це не на стадії старту, а як можливо другий проєкт заради проби.

Найголовніше, що потрібно врахувати при розробці інтернет-магазину, це можливість зручного управління магазином, управління замовленнями, товарами, на це всі 90% зі старту взагалі не звертають уваги. Приділяючи увагу навпаки, дизайну та намагаючись, виділиться і не бути схожими на лідери, що продають. Також багато хто намагається навпаки відразу по максимуму скопіювати всі функції та зробити копію. Усі наведені сайти як приклади вище – їхня вартість розробки доступна сьогодні далеко не всім.

Як показує ефективність сайту під час просування – нічого не впливає на ефективність, перед просуванням усі сайти рівні. Сайт, створений за 500$ та сайт, створений за 10000$ при просуванні, мають однакові шанси.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту