Создание цветочного магазина

При разработке использованы и включены модули слайдеров товаров со сменой картинки на вторую при наведении. В карточке товара установлен модуль зумирования фото при наведении мышки на него. Команда магазина занимается созданием и продажей красивых фитостен. Такие стены вы скорей всего уже встречали в магазинах и кафе.

Создание интернет цветочного интерьера
Создание интернет цветочного интерьера
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту