Google дуже швидка пошукова система

Пошукові системи постійно розвиваються, оновлюються. Попереду всіх звичайно йде Google. Раніше на індексацію сайту (попадання нового сайту в індекс, на пошук) витрачалося як мінімум до 1 місяця. Зараз цей час скорочений до кількох днів або навіть годин. Сміливо можна сказати що якщо ваш сайт протягом 1-2 тижнів максимум не потрапив в індекс Google, значить ви зробили щось неправильно. Сміливо можу сказати, що швидко додати до індексу нову сторінку сайту може лише професіонал із досвідом.

Чому ще сміливо можна назвати Google найшвидшим? Тому що все, що ви не робите з сайтом, якщо це правильно і відповідає вимогам та алгоритмам пошукової системи на сьогодні. Миттєво, у найкоротший термін відображається на пошуку. Отримати плюс 10-20 позицій на Google в короткий термін навіть при дуже конкурентних запитах, при правильній роботі з сайтом не важко. Єдине що найскладніше для сеошника, це вгадати (у прямому значенні слова) що саме у цій тематиці, конкуренції може вплинути на підвищення позицій.

При просуванні в пошуковій системі Google більше часу йде на людський фактор. Аналіз сайтів конкурентів, що знаходяться в ТОП, поетапне впровадження на сайт функцій, контенту, закупівлі посилань або простої реєстрації в каталогах, створення сайтів одностаничників для просування основного, налаштування роботи сервера, правильна мікророзмітка під тематику. Все це і займає більшу частину часу.

Іноді при комплексному просуванні коли для швидкого ефекту все робиться відразу важко зрозуміти який фактор впливає більше чи менше на видачу ПС.

Що б ви не робили з сайтом правильно чи неправильно Google сьогодні максимально швидко відреагує. Ви бачитимете зростання або зниження позицій на пошуку, можливі рекомендації в панелі вебмайстра. З цього всього робити висновок, що робити далі. Якщо всі системи працюватимуть так швидко як Google, то робота сіошників стане не такою рутинною і довгою.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту