Google дуже любить посилання

Для пошукового гіганта Google кількість та якість посилань має дуже велике значення. Це, як і раніше, один із основних зовнішніх факторів просування, який дуже сильно впливає на позиції сайту. Все просто, чим більше сайтів посилаються на ваш, тим вищий рейтинг вашого сайту. Також внутрішня перелінковка грає важливу роль. Від її правильної побудови залежить також, наскільки вдало ваш сайт займе позиції.

Google дуже любить посилання

Зовнішні посилання – для якісного просування будь-які прогони за каталогами рейтингів, не дадуть ефекту і навіть навпаки. Вже перевірено на практиці, що сайт, який займав позиції ТОП 15-20 після замовлення таких прогонів, просідав у ТОП 30-50, після такого прогону довелося вручну в панелі вебмайстра Google прибирати зовнішні посилання з неякісних, не тематичних ресурсів.

Тому при просуванні одразу прибирайте усі прогони за 100-1000 грн. Якісним можна назвати посилання із сайту, відвідуваність якого перевищує 100 відвідувачів. Якісна посилання не повинна містити прямий текст фрази, що просувається, якщо, і містить тоді посилання краще брати в тег nofollow, все одно вона буде враховуватися, і панель вебмайстра в Google добре відображає дані посилання (напевно у всі куплені огляди варто додавати даний тег, його Google і радить).

Ідеальний варіант - це посилання, які містять просто назву вашого сайту. Чомусь, тому що внутрішньою перелінковкою ми також можемо задати потрібний анкор лист (фрази для просування), а зовнішніми факторами ми просто посилюємо його.

У результаті на хороший сайт повинні посилатися по-різному і з тегами і без, вгадати якийсь оптимальний варіант, звичайно, не можливо, тому слід постійно працювати з сайтом.

Коли посилання дасть SEO ефект? Ось тут точно ніхто не відповість, така інформація прихована, нікому не доступна і постійно змінюється алгоритми. Якщо сайт дуже хороший і ви придбали на ньому посилання для свого сайту, результат може бути миттєвим, аж до моментального виходу в ТОП вашого сайту. Але все ж таки, чаші результат помітний після закінчення 2-4 тижнів і більше.

Для якісного пошукового просування посилання просто необхідні, дорогі посилання сьогодні є не просто основою основ пошукового просування, але також можуть давати відвідувачів на ваш сайт. Дорогі посилання – це показник якості, поганий неякісний ресурс, швидше за все, не буде займатися пошуком хороших посилань.

Чи можна безкоштовно отримати якісне цитування з розміщенням посилання на свій сайт. Так можна тільки, на їх кількість у вас не вистачить ні часу, ні знань де їх шукати. Хороші форуми, навіть каталоги та рейтинги можуть давати ефект не гірше за оплачені ресурси. Приклад хорошого каталогу https://yandex.ru/yaca/add_payed.xml, каталог від Яндекса, сьогодні навіть на платній основі в нього потрапити дуже складно. І практика показує, що це якісні послуги перейшли на платну основу розміщення, оскільки це дозволяє робити каталог актуальнішим. Безкоштовного розміщення у таких сервісах можна чекати роками.

Як швидко і недорого отримати хороші посилання на свій сайт? Для цього потрібно довго шукати та аналізувати закриті сайти вашої тематики, якщо ви знайдете домен з ТІЦ 20 (показник цитування за системою Яндекса) і більше точно відповідає вашій тематиці, можна сказати, ви виграли джек-пот. Купивши та підключивши такий домен до свого сайту, ви отримаєте згодом всю його вагу та досягнення. У зв'язку із кризою в країні такі сайти, домени можна знайти сьогодні. Успішного вам пошукового просування.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту