Jivosite vs Venyoo - бот проти живого чату

На початку тижня ми вирішили встановити на свій сайт в режимі експерименту відразу 2 додатки, які дозволяють збільшити конверсію сайту.

Jivosite vs Venyoo

Jivosite – живий чат, один із найкращих у своєму роді.

Venyoo – чат бот – автоматичний лідо генератор.

За підсумками тижня ми отримали наступні результати.

6 залишених заявок у Venyoo. 4 звернення в Jivosite та 3 офлайн повідомлення. Загалом, чат бот нічим не поступається, іноді навіть переважнішим за реальний чат.

Що вибрати для свого сайту і що ж у результаті краще – це справа особиста. Шляхом тестування можна знайти найкраще рішення саме для вашого сайту. Для себе ми вирішили залишити ще обидва вікна.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту