Лого site-line.com.ua

Joomla або Wordpress

Joomla або Wordpress

Давнє питання, яку платформу краще вибирати для створення сайту. Здебільшого яку платформу ви оберете спочатку, ту хвалити надалі і будете. Насправді ж великих відмінностей немає, все залежить лише від навичок використання, вміння редагувати та розуміти код.

На будь-якій з даних платформ можна побудувати абсолютно будь-який сайт. Всі платформи спочатку вразливі і в сирому вигляді придатні лише пограти з ними у розробника. Ну, якщо впровадити вже доповнення та підправити код, виходить система, яка багато в чому випереджатиме всі комерційні проекти.

Joomla та Wordpress відмінний вибір сайт візитки, сайту компанії та вже за бажанням, навіть інтернет-магазин. Створювати в цих системах магазин украй не радимо, тому що магазин у цих системах вийде не магазином, а доповненням до системи. Для розробки інтернет-магазину краще вибирати систему, яка одразу позиціонує себе як магазинну.

Якщо ви починаєте займатися створенням свого сайту самостійно або ви хочете заробляти на цьому. Новачку слід вибирати все ж таки Wordpress – так як він трохи легший і багато помилок керуються просто встановленням плагінів. Joomla підходить більше для розробників з досвідом, так як багато в ній доведеться виправляти, всередині знаходячи код як стилів, так і PHP.

Для користування, адміністрування обидві системи дуже хороші та не складні в експлуатації, особливо якщо вам надано керівництво.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту