Joomla або Wordpress

Joomla або Wordpress

Joomla або Wordpress, яку платформу краще вибирати для створення сайту?

Здебільшого яку платформу ви оберете спочатку, ту хвалити надалі та будете. Насправді ж великих відмінностей немає, все залежить лише від навичок використання, вміння редагувати та розуміти код.

На будь-якій з даних платформ можна побудувати абсолютно будь-який сайт. Всі платформи спочатку вразливі та в сирому вигляді придатні лише пограти з ними у розробника. Ну, якщо впровадити вже доповнення та підправити код, виходить система, яка багато в чому випереджатиме всі комерційні проєкти.

Joomla та Wordpress відмінний вибір сайт візитки, сайту компанії та вже за бажанням, навіть інтернет-магазин. Створювати в цих системах магазин украй не радимо, тому що магазин у цих системах вийде не магазином, а доповненням до системи. Для розробки інтернет-магазину краще вибирати систему, яка одразу буде позиціювати себе як магазинну.

Якщо ви починаєте займатися створенням свого сайту самостійно або ви хочете заробляти на цьому. Новачку слід вибирати все ж таки Wordpress – бо він трохи легший і багато помилок керуються просто встановленням плагінів. Joomla підходить більше для розробників з досвідом, через те, що багато в ній доведеться виправляти, всередині знаходячи код як стилів, так і PHP.

Для користування, адміністрування обидві системи дуже хороші та не складні в експлуатації, особливо якщо вам надано керівництво.

Читайте також