Як відбувається створення сайту, від замовлення до повної оплати у 2022 році?

Як відбувається створення сайту, від замовлення до повної оплати послуг у 2020 році?
  1. Визначившись із тематикою сайту – приклад ви юрист, фотограф, стиліст, встановлюєте паркани, надаєте якісь інші послуги, або просто продаєте один-два товари, вам підійде персональний сайт, сайт візитівка. Ви юридична компанія, компанія з безліччю послуг, ви також можете замовити як сайт-візитку (корпоративний сайт) або сайт із каталогом товарів, інтернет-магазином. Якщо кількість товарів, що продаються більше 10 і мається на увазі їх онлайн замовлення, оплата - інтернет-магазин це те, що вам необхідно. Оформити його можна як корпоративний сайт і як просто магазин, як захочете.
  2. Після потрібно визначиться, в якому ціновому сегменті ви зможете дозволити замовити послуги розробки. Недорогі рішення не є ущербними, будь-який бізнес сайт може починатися від найменшого, навіть у 90% випадків це найправильніший вибір. Якщо ви думаєте, що одні сказали вам вартість приклад 5000$, а інші 5000 грн і ви отримаєте те саме, це не так. Обсяг робіт, кількість витраченого часу різні, рекомендую дізнаватися у кожного індивідуально, що ви отримаєте за ту чи іншу вартість.

Далі створення сайту йде в наступному порядку - тут описаний принцип роботи веб-студії SiTe-LiNe

1. Укладання договору, у договорі описується принцип роботи сайту. Якщо принцип роботи сайту відрізняється від запропонованих виконавцем (всі пропозиції у відкритому доступі на сторінках сайту), замовник надає опис принципу роботи та структури сайту. Аналоги, приклади конкурентів. Терміни та ціна.

2. Після передоплати сайт надходить у розробку, вам надається приклад робочого сайту на затвердження та можливе внесення змін до підсумкового дизайну сайту. Після внесення змін, вам надається посібник з роботи з сайтом.

3. Залишок оплати можна внести одразу після отримання сайту, при розстроченні сайт до повної оплати буде працювати на сервері (місці в інтернеті) розробника.

4. Протягом 1-го року можлива безкоштовна підтримка, до якої входить допомога в адмініструванні сайту (консультації). Гарантія на дизайн верстки сайту.

Читайте також