Як відбувається створення сайту, від замовлення до повної оплати у 2022 році?

Як відбувається створення сайту, від замовлення до повної оплати послуг у 2020 році?
  1. Визначившись із тематикою сайту – приклад ви юрист, фотограф, стиліст, встановлюєте паркани, надаєте якісь інші послуги, або просто продаєте один-два товари, вам підійде персональний сайт, сайт візитівка. Ви юридична компанія, компанія з безліччю послуг, ви також можете замовити як сайт-візитку (корпоративний сайт) або сайт із каталогом товарів, інтернет-магазином. Якщо кількість товарів, що продаються більше 10 і мається на увазі їх онлайн замовлення, оплата - інтернет-магазин це те, що вам необхідно. Оформити його можна як корпоративний сайт і як просто магазин, як захочете.
  2. Після потрібно визначиться, в якому ціновому сегменті ви зможете дозволити замовити послуги розробки. Недорогі рішення не є ущербними, будь-який бізнес сайт може починатися від найменшого, навіть у 90% випадків це найправильніший вибір. Якщо ви думаєте, що одні сказали вам вартість приклад 5000$, а інші 5000 грн і ви отримаєте те саме, це не так. Обсяг робіт, кількість витраченого часу різні, рекомендую дізнаватися у кожного індивідуально, що ви отримаєте за ту чи іншу вартість.

Далі створення сайту йде в наступному порядку - тут описаний принцип роботи веб-студії SiTe-LiNe

1. Укладання договору, у договорі описується принцип роботи сайту. Якщо принцип роботи сайту відрізняється від запропонованих виконавцем (всі пропозиції у відкритому доступі на сторінках сайту), замовник надає опис принципу роботи та структури сайту. Аналоги, приклади конкурентів. Терміни та ціна.

2. Після передоплати сайт надходить у розробку, вам надається приклад робочого сайту на затвердження та можливе внесення змін до підсумкового дизайну сайту. Після внесення змін, вам надається посібник з роботи з сайтом.

3. Залишок оплати можна внести одразу після отримання сайту, при розстроченні сайт до повної оплати буде працювати на сервері (місці в інтернеті) розробника.

4. Протягом 1-го року можлива безкоштовна підтримка, до якої входить допомога в адмініструванні сайту (консультації). Гарантія на дизайн верстки сайту.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту