Створення якісного сайту - просто, недорого та ефективно

Давайте подивимося на кейси сайтів (їх ефективність), які просто створені і не замовляють будь-які роботи з SEO просування. Ось що зробили – так і додали до пошуку.

Власний сайт портфоліо без просування та взагалі глибокої оптимізації та ін. https://portfolio.site -line.com.ua/

Кейси для створення сайтів

Молодий сайт на піддомі, який починає набирати обертів. Створено на кшталт сайт візитки сайт-візитка

Сайт хімчистки меблів – без робіт просування

Кейси по створенню сайтів

А тепер подивимося на сайти з просуванням 3 місяці робіт, вартість яких приблизно 15000 грн.

Сайт інтернет-магазину https://color-center.com.ua/ сьогодні це вже не просто черговий сайт, а цілий малий бізнес, який буде працювати, поки не набридне.

Кейси зі створення сайтів" title="Кейси зі створення сайтів"/>

Тепер подивимося на сайт роботи з просування, якого було проведено ще у 2017 році протягом 6-ти місяців.

Кейси для створення сайтів

Як бачите роботи, які були проведені три роки тому, ще сьогодні у сезон дають добрий результат. Звичайно, я особисто раджу раз на три роки оновлювати SEO та проводити роботи ще хоча б на три місяці. Сам сайт https://ardis-shop.com.ua/

Як бачите за графіками, що відображають реальні показники, досвід роботи дозволяє робити ефективніше сайти з просуванням і без нього. Якщо вас цікавить насамперед успіх сайту, продажу, замовлення, клієнти у довгостроковій перспективі. Робіть замовлення, співпрацюватимемо.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту