Хороша картка товару інтернет-магазину, запорука успіху

Інтернет-магазин може виглядати як завгодно, але картка товару має бути оформлена таким чином, щоб викликати у відвідувача бажання купити товар саме у вас . Конкуренція скрізь величезна і ви повинні розуміти такі складові правильно створеної картки товару.

Картка товару інтернет-магазину

Дизайн та оформлення – якщо ви продавець, ви повинні розуміти, що дизайн не є фактором покупки. Ви купували телефон, телевізор або одяг на сайті тільки через те, що він виглядає найкрасивіше? Швидше за все, ви навіть і не згадаєте, як виглядає сайт, на якому ви робили покупку. Все тому, що ваша увага була не на самому сайті, а на товарі, і перевагах, які підвели вас до покупки саме на цьому сайті.

Хороша картка товару – це не реклама вашого сайту, його дизайну та ін. а товар. Основне завдання магазину – це продаж товарів. Якщо ви хочете авторський дизайн та красу – замовте у художника картину та повісьте у себе над комп'ютером.

Успішна картка товару інтернет-магазину відображає сам об'єкт, ціну, заклик до дії (кнопка купити) та переваги. І саме правильно вказавши останню "переваги" ви робите продажі. Зазвичай, це доставка, знижка, додатковий сервіс. Ви повинні вирішити для себе, чим ви виділіте покупку або замовлення у вас краще, ніж на інших аналогічних сайтах.

Сьогодні навіть пошукові системи враховують фактор переваги вашого сайту – це не опис товару, а саме такі елементарні речі, як розписані характеристики, фотографії та умови доставки та оплати.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]
Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту