Коли мій сайт стане ефективним?

Привіт, питання, коли мій сайт стане ефективним? задає кожен підприємець, який вирішив створити свій сайт.

Давайте розберемо все по поличках і побачимо ефективність, і коли вона справді приходить. Відразу хочу сказати, що людям, які шукають швидкий дохід, виручку - створення сайту і його просування нічого не дасть. Середній період, за якого видно результат у 2019 році складе 8-12 місяців. І ви повинні очікувати не понад прибуткові торги або ін. це буде тільки початок.

Пов'язано це з конкуренцією та алгоритмами пошукових систем особливо Google, яка новому сайту без хорошого поштовху реклами, SEO нічого не дасть, будь він там 10 разів супер-пупер зроблений. З цього випливає проста логіка, що якщо ви намагаєтеся заощадити, заощаджуйте на створенні, ніяк не заощаджуйте на розкручуванні.

Швидші результати нові сайти досягають при бюджетах понад 500 $ на місяць. Тоді можна говорити про терміни від 4-6-ти місяців, а якщо просування комплексне (що в принципі сьогодні майже у всіх), то й зовсім відразу, тому що реклама зробить свою справу.

Просувати сайт без бюджету в 2019 році – маючи на руках тільки товарну базу та все. Це нереально і просто марнування часу. При мінімальній вартості просування (комплексного, коли у вартість входить ще й реклама) 300 $ на місяць термін складе 8-12 місяців. Ви повинні розраховувати, що за рік на просування ви повинні витратити мінімум 3000$. Зараз я озвучив цифру, яка є стартовою для не те що нормального SEO, просто для його початку та отримання результату. Найменші бюджети – не дадуть взагалі жодного результату!

Усім поки що і лише ТОП 3 для вашого сайту.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту