Купити шаблон для сайту або замовити розробку?

Привіт, практика показує, що майже всі покупні шаблони, які продаються та купуються, проходять обробку та переробку під побажання клієнта, його бізнесу. Різниці немає сайт-візитка це або інтернет-магазин .

Відразу виникає питання, навіщо купувати шаблон взагалі? Швидше, краще розробка сайту на замовлення, ніж покупка шаблону, а після його переробки.

Купувати готовий шаблон слід у тому випадку, якщо він вам дійсно підходить і максимум що потрібно зробити, це змінити картинки на свої, змінити колір якихось елементів.

Якщо ви збираєтеся робити сайт, вибрали шаблон, але при цьому у вас безліч правок, які ви хочете внести, і ці редагування, це не просто зміна картинок. У такому разі вам придбати готовий шаблон немає сенсу взагалі. При такому підході розробнику, тому, хто правитиме сайт, доведеться розбиратися в чужому коді, а цей час і відповідно гроші, ви ніяк не заощадите на розробці та запуску сайту в такому випадку.

Багато провальних проектів і задумів, що стали невдалими при такому підході, це коли купується шаблон, потім починається його виправлення з різними розробниками, модулями, в результаті виходить некоректний сайт. Невдоволений клієнт, який і сам не розуміє того, що помилку зробив саме він, а не черговий підрядник, який до ладу не знає, що йому робити з усім тим, що ви надали.

Такий підхід можна порівняти, наприклад, з машиною, де двигун від одного розробника, корпус від іншого, двері та інші частини також, швидше за все, вони не узгоджені в єдине ціле і виглядає все це жахливо. Так і з сайтом, рано чи пізно ви зрозумієте це. Це і є найбільший недолік шаблонів у тому, що обраний шаблон починають правити в різні боки та з усіх боків.

Загалом, висновок, що якщо ви не маєте наміру вносити правки в верстку, функції, дизайн шаблону в цілому, тоді сміливо купуйте будь-який шаблон, що вам сподобався. Якщо потрібні зміни та виправлення, подумайте, швидше за все розробка сайту з нуля під замовлення у веб-студії буде набагато кращою.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту