Landing Page для продажу товарів

Landing Page – посадкова сторінка одного (ідеальне рішення), кількох пропозицій (5-10). Приклад: продаєте одну модель телефону, хочете зібрати замовлення. Ідеальним рішенням буде створення Landing Page.

Правильні продажі з використанням Landing Page

Landing Page – рекламна сторінка, що створюється не для пошукового просування, а для реклами. Приклад у вас вже є сайт із відвідуваністю, ви створюєте Landing з однією пропозицією, товаром чи послугою. На кожній сторінці сайту ви розміщуєте банер із переходом на Landing Page. В результаті ви отримуєте продаж або замовлення своєї послуги.

Рекламний приклад – ви замовляєте рекламу свого створеного Landing Page, тому що він пропонує лише одну послугу або товар, всі відвідувачі на ньому будуть майже на 100% зацікавлені у його придбанні, замовленні. Кількість замовлень на такому сайті значно більша, ніж на сайті з більш ніж однією пропозицією.

Помилки – це створення сайту у вигляді Landing Page як основного. Ну все звичайно залежить від поставленої мети та завдання. Будь-який повноцінний сайт, візитка чи магазин має більше перспектив та можливостей. Основне це можливість ефективного подальшого пошукового просування. Landing лише рекламна сторінка, а не повноцінний сайт. Розміщення на посадочній сторінці безлічі інформації та більш ніж однієї пропозиції зводить нанівець майже всі переваги Landing Page. Роблячи 2-3 і більше пропозицій, ви змушуєте відвідувача вибирати, думати і можливо йти далі до конкурентів. Для постійної реклами дохід з одного продажу чи замовлення повинен значно перевищувати витрати на залучення одного клієнта, вибирайте товари та послуги на яких ви дійсно заробляєте. Правильно вибраний потрібний товар це приблизно 50% успіху, 10% створення сайту Landing Page та 40% правильно організована реклама.

Як просувати сторінку Landing Page?

  1. Відвідувачі вже з існуючого сайту, свого або будь-якого іншого.
  2. Реклама в пошукових системах – найкраще рішення.
  3. Системи купонів – зараз їхня велика кількість, можуть привести багато клієнтів, але головне правильно розрахувати свій дохід за такого підходу. Багато систем рекламують вас тільки якщо ви надаєте до 50% знижки на товар або послугу.

Пошукове просування виключено за винятком, тільки якщо у вас взагалі немає конкурентів . Чому запитаєте ви – тому, як просувають в інтернеті сайти, а Landing Page це не сайт, а посадкова сторінка.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту