Легке керування, зручна адмінка Opencart 3, ocStore 3.0.2.0

Opencart 3 є не складною системою управління з точки зору користувача, адміністратора. Легке управління та зручна адмін панель у ньому вже є. Сучасне меню зліва з усіма функціями та кнопками. Але коли ми робимо сайт, зазвичай з коробки немає потрібного функціоналу, а просто каркас можна сказати. Купується, встановлюється, дописується багато модулів. І тут уже адміністратор магазину може бути і задоволеним, тому що у нього все є, сьогодні будь-який модуль, розширення доступне – все залежить від потреб та наявності коштів. Але в результаті виходить складна і далеко не найзручніша панель управління, щоб дивитися замовлення потрібно перейти в один модуль, щоб дивитися ТТН, наприклад, від нової пошти потрібно відкривати інший модуль. Начебто і все є, але зручностей небагато виходить.

Завдання розробника готового сайту не просто натикати модулів у нього, а спростити життя адміністратору магазину, щоб дійсно сайт із набору кнопок був магазином, що продає, з яким зручно працювати.

Приклади зручності – при перегляді замовлення, бачити відразу всі дані клієнта, можливість по кліку почати чат з ним або інший чат через месенджери. При перегляді замовлення одразу почати створювати ТТН нової пошти, а не переходити для цього до іншого модуля, потім назад. Усе це дрібниці, куди розробники модулів не звертають увагу. І оскільки багато модулів сьогодні кодовані ніхто, крім автора, правити код не може. Через це виникають складнощі.

Що робити, щоб зробити легке управління, зручну адмінку з Opencart 3, ocStore 3.0.2.0 напхану безліччю розширень і доповнень.

Досить легко можна все організувати кнопками та модальними вікнами, в яких будуть відкриватися при кліку на кнопку потрібний модуль, розширення або сторінка адмін панелі.

В Opencart 3, ocStore 3.0.2.0 майже в кожному файлі адмін панелі розробник сайту може знайти код, що відповідає за ID товару, і ID сесії адміністратора. Також багато модулів самі генерують сторінки – достатньо подивитися на їхню адресу у браузерному рядку та взяти з нього, що потрібно собі на замітку.

В результаті можна переробити всю сторінку зі списком товарів, всю сторінку перегляду замовлень, додаючи кнопки для відкриття потрібних модулів або їх частин. Це найпростіший варіант реалізації зручного керування. Він містить недоліки – наприклад, може відкриватися дубль всієї панелі, тільки на потрібній стразі сторінці. Але в результаті цього більш ніж достатньо для того, щоб адміністратор не скакав протягом дня по всьому сайту і його модулям для того, щоб обробити тільки одне замовлення. Тому замовляючи сайт, врахуйте той факт, що не тільки наявність безлічі модулів у ньому це добре, насправді може бути лише гірше. А ось потрібний і швидко доступний функціонал саме вам, це золота середина, яка зробить управління, адміністрування магазину зручним.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту