Модулі OpenCart, які використовуються при розробці інтернет-магазину

OpenCart сам по собі дуже ідеальний двигун для створення будь-якого інтернет-магазину. В першу чергу система OpenCart не є готовим інтернет-магазином комерційно придатним, а лише безкоштовна основа, яку можна взяти для розробки сайту. Під час запуску та створення практично всіх інтернет-магазинів, функції системи OpenCart необхідно розширювати.

Список часто використовуваних модулів OpenCart

Модуль Simple - спрощена реєстрація та замовлення

OCFilter - Модуль фільтру товарів

Free Page Cache - модуль кешування (прискорення сайту)

"Нова Пошта API" - модуль доставки для OpenCart

CSV Price Pro import/export – для імпорту товарів, експорту

Це найпоширеніші модулі, які використовуються практично у всіх магазинах. При розробці сайту інтернет-магазину з нуля вартість та ліцензії всіх модулів прив'язуються до доменного імені. Сьогодні в мережі інтернет існують будь-які рішення для покращення функціоналу.

Складність розробки сайту на OpenCart, як і на будь-якій іншій безкоштовній системі викликає якраз різноманітність модулів. Всі модулі розробляються різними розробниками, виходить, що, отримуючи готовий сайт інтернет-магазин, будь-хто, над ним працювали 10-20 осіб.

Адаптувати всі модулі в єдине ціле, в машину, яка приноситиме вам клієнтів, замовлення, продажі, завдання непросте. Часто через різноманітність модулів, які намагаються створювати сайт самостійно, просто накупивши модулів, отримують абсолютно непридатний сайт, витрачений час і гроші. Сьогодні практично кожна веб-студія розробляє готові рішення, звичайно вони можуть візуально і технічно поступатися індивідуальним розробкам. Але ви отримуєте збалансоване рішення, з усіма робочими інтегрованими модулями, готовий сайт.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту