На яких сайтах шукати безкоштовні фото для свого сайту?

На яких сайтах шукати безкоштовні фото для свого сайту? Існує багато вебсайтів, де можна знайти безкоштовні фотографії для використання на своєму сайті.

Ось декілька з таких ресурсів котрі дозволять шукати та використовувати фото безкоштовно:

freefoto

  1. Unsplash - це один з найбільших та найпопулярніших сайтів з безкоштовними фотографіями високої якості. Ви можете шукати зображення за ключовими словами або переглядати за категоріями.
  2. Pexels - цей сайт також пропонує безкоштовні фотографії високої якості, які можна використовувати на вашому сайті безкоштовно. Вони також мають більшість зображень у високій роздільній здатності та категорії.
  3. Pixabay - цей сайт містить понад 1,6 мільйона безкоштовних фотографій, векторних зображень та ілюстрацій, доступних для використання на вашому сайті. Ви можете шукати зображення за ключовими словами або переглядати за категоріями.
  4. StockSnap - це ще один безкоштовний сайт з великою кількістю фотографій високої якості. Ви можете шукати зображення за ключовими словами або переглядати за категоріями, і вони регулярно оновлюють свою бібліотеку фотографій.
  5. Freepik - цей сайт пропонує безкоштовні фотографії, ілюстрації та векторні зображення. Вони також мають опції для безкоштовного використання, які вимагають зазначення авторства.

Це лише кілька прикладів сайтів, де можна знайти безкоштовні фотографії для свого сайту. Я рекомендую завжди перевіряти ліцензію та вимоги до використання зображення перед використанням його на своєму сайті.