Наповнення інтернет магазину - рекомендації до магазинів, створених у системі OpenCart

Всі рекомендації стосуються магазинів, створених у системі OpenCart. Все що тут написано надається і в посібнику користувача, але зазвичай багато хто пропускає цей пункт, тому вирішено розмістити рекомендації щодо наповнення інтернет-магазину на сайті.

Наповнення інтернет-магазину, як уникнути помилок
  1. Використовувати в назвах папок та файлів лише латинські символи.
  2. У назвах файлів і папок не повинно бути пробілів – приклад detskaya odezhda варіант неправильний, правильно detskaya-odezhda. Прогалини в назвах призводять до того, що всі сервіси перевірки валідності коду сайту відзначатимуть це помилкою.
  3. В описах, а також у всіх назвах товарів не використовуйте лапки “”. Особливо якщо ви хочете вставити опис товару в тег description. Зайві лапки можуть зіпсувати весь код сайту, якщо потраплять до його мета теги.
  4. Назва кожного товару має бути унікальна – джинси сині, джинси сірі і так далі, якщо ви будете назвати всі товари просто джинси, надалі пошукові системи, швидше за все вважають це спамом або дублікатом. Намагайтеся попрацювати над тим, щоб назви ваших товарів були унікальні всередині магазину.
  5. Не використовуйте довгі назви категорій магазину. Категорії магазину – це навігаційне меню за вашим каталогом, довгі назви тут ні до чого взагалі.
  6. Фотографії – використовуйте не більше 1980 пікселів завширшки. Сьогодні можна знайти також монітори та телевізори з роздільною здатністю 4K, тоді ваші фото повинні бути 4000 пікселів по ширині (не рекомендуємо використовувати фото таких розмірів, тому що картка товару за наявності 1-3х таких фото буде вантажитися повільно і справа тут не в сайті, а у самому фото).

При дотриманні таких елементарних рекомендацій ваш магазин швидко працюватиме і не міститиме помилок.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту