Недолік сервісів створення сайтів перед власним сайтом

В Україні всі користувачі та власники сайтів створених у різноманітних сервісах зрозуміли та побачили їх основний недолік. Це то що усі скрипти сайту знаходяться на серверах цього сервісу, і в нашої країни та не тільки можуть бути заблоковані.

Свій сайт на орендованому хостингу – любому. Такого блокування не може ніяк отримати.

По перше доменне ім’я можна змінити, ну його можна змінити й на сервісі.

Ай-пи адресу хостингу та його розташування практично на кожному хостингу можна також обирати. Це може бути сервера в Україні, Європі, США, Канаді.  

Будь-який сервіс створення сайтів – це не ваш сайт, нічого вашого крім текстів там немає.

Свій сайт створений в системі – наприклад WordPress – це ваш сайт, весь код сайту можна скопіювати й розміщувати на любому своєму хостингу.

Свій сайт це переваги у подальшому просуванні, реклами. Свій сайт нічим вас не обмежує, на ньому немає ніякої сторонньої реклами. Якщо ви рекламуєте свій сайт, ви в першу чергу рекламуєте себе, а не систему.  

Сьогодні у будь-якому випадку створювання сайту інтернет-магазину, landingpag або сайт візитки. Краще обирати повністю свій сайт, а не сервіс. Виключенням можуть бути сервіси розташовані в Україні, але це теж ті самі недоліки котрі можуть бути.

 

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту