OpenCart 1.5, 2 або 3, яку версію OpenCart вибрати у 2022 році.

Ви хочете створити інтернет-магазин, шукайте систему побудови? OpenCart ідеальне рішення сьогодні, що дозволяє створити практично будь-який магазин від малого до великого.

Яку версію OpenCart вибрати для створення магазину у 2022 році.

яку версію OpenCart вибрати в 2022 році

OpenCart 1.5 – не має вбудованого адаптивного дизайну, але це вирішується дуже легко шляхом впровадження bootstrap (система для адаптації сайтів) та верстки вже за його допомогою. Зовні сайт нічим не відрізнятиметься від сучасних та просунутих сайтів. Якщо ви раніше працювали з OpenCart 1.5, можливо, навіть є сенс його вибрати. Переваги старої версії, безліч модулів як платних, і безкоштовних. Система мало кому вже цікава, тому всякі хакери та зломщики не дивляться у її бік, а це також плюс. Мінус, нові модулі ніхто не робить, швидше за все, ніхто вже не візьметься за розробку чогось під цю систему. Система не оновлюється, тому якщо і виникне вразливість чи злом, то вирішувати проблему доведеться самому. Свій інтернет-магазин у 2020 році я б не став робити в системі OpenCart 1.5.

OpenCart 2 – для мене друга система виявилася просто прохідною, в ній я зробив всього 2-3 сайти максимум. Є переваги у вигляді відразу з коробки адаптивного дизайну, на сьогоднішній день безліч модулів написано саме для OpenCart 2. Також як і з OpenCart 1.5 свій інтернет-магазин у 2020 я б не став робити в системі OpenCart 2.

OpenCart 3 – трохи технічно просунутий, ніж друга версія. Мені якось зайшов більше, ніж OpenCart 2 не знаю навіть чому, час настав повністю відмовитися від OpenCart 1.5, а друга версія вже не в тренді особливо. Для OpenCart 3 ще не так багато модулів, але всі розробники активно розробляються. Стабільний та досконалий OpenCart 3 із усього сімейства сьогодні буде найкращим вибором. У 2020 році створений магазин у системі OpenCart 3 пропрацює, без будь-яких апгрейдів також як і деякі дідки від OpenCart 1.5, які і сьогодні працюють. У моєму списку є кілька сайтів у системі OpenCart 1.5 з 8-9 роками використання та працюють вони ідеально, продають, займають топ позиції. Свій магазин у 2020 я робив би на OpenCart 3.

Середня вартість створення нормального сайту інтернет-магазину в системі OpenCart 3 700-1000$ тут ключове слово нормальний, тому як зробити можна і за 100 $ незрозуміло що на 1-2 дні пограти, потім закинути. Більш досконалий магазин як технічно, так і зовні, при індивідуальній обробці та верстці всіх сторінок магазину обійдеться вже 2000 - 5000 $ і вище.

Яку систему виберіть ви – вирішувати вам. Пам'ятайте що все одно, яка система у магазину, все одно які функції та дизайн у сайту, головне це вмієте ви продавати чи ні. Хороші продавці та з дошки оголошень роблять продажі більш ніж багато магазинів, на розробку яких витрачено від кількох тисяч до десятків тисяч доларів.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту