OpenCart - Magento - Prestashop

Вибираємо CMS інтернет-магазину

OpenCart, Magento, Prestashop безумовно є лідерами CMS розробки якісних магазинів.

OpenCart, Magento, Prestashop

Існує безліч міфів приклад таких, що OpenCart, Prestashop гальмують, а Magento ні, і більше підходить для великих навантажених сайтів.

Відразу хочеться сказати, що будь-яка з цих систем дозволяє створити преміальний інтернет-магазин найвищого рівня.

Недоліки систем OpenCart, Prestashop – велика кількість розробників аматорів, системи дуже прості у користуванні, з мінімум знань можна запустити магазин. На ринку створення отримуємо ціни 3000-10000 грн, і навіть за 500 грн можна знайти розробку сайту магазину в системах OpenCart, Prestashop!

Розробник, який не має навичок, не проводить тести, аналіз, просто бере чисту CMS OpenCart, Prestashop + безкоштовний шаблон 2-3 модулі і все отримує готовий сайт. Розміщується все це на недорогому хостингу. Вам це потрібно? Думаємо ні!

У результаті з'являються відгуки – додали 1000 товарів, сайт став гальмувати. Щось не працює чи неможливо зробити.

Зробити не можуть лише реально криворукі розробники – вибачте за вираз. Якщо розробник не може зробити сам, то обов'язково знайдуться ті, хто це зробить. Тому звертаючись до будь-якої пристойної студії – ви позбавляєтеся безлічі проблем. Якщо виникають проблеми – студія шукає її вирішення. Вам не потрібно самим шукати та стрибати по 10-20 фрілансерів замовляти доробки.

Магазин підключає з нуля, використовуючи готову CMS з усіма налаштуваннями - це як мінімум 14 днів роботи. Включаємо ще можливий час на редагування, отримуємо майже місяць тільки створення, без наповнення. Сайт магазин за 1-7 днів – це незрозуміло що! Якщо вам потрібно швидко викинути гроші - це ваш вибір.

Magento – трохи інша система, структура макетів у Magento відрізняється від OpenCart, Prestashop. Тому працювати з Magento можуть лише ті, хто працює у Magento вже довгий час. Отримуємо менше горе розробників, у результаті ціна сайту на Magento коштує чесні 3000-5000-10000$.

Вибір CMS інтернет-магазину

Переваги Magento – це більше нормальних розробників. Але все одно, в портфоліо іменитих студій можна бачити простий і водночас повільний сайт на Magento.

Переваги OpenCart – дозволить зробити магазин з кількістю товарів 100 і навіть 1 мільйон, використовуючи при цьому звичайний преміум хостинг або недорогий виділений сервер.

Ціна якісної розробки OpenCart та Prestashop – 3000 – 10000$ залежить від дизайну та функціоналу. Magento – 5000 - 10000$, мінімальна ціна на Magento все ж таки вище, тому і виходить що вибрати цю CMS можуть тільки великі клієнти для великого бізнесу. Але будь-якої більш обґрунтованої технічної вигоди в цьому немає.

Вартість виробів (розробок) на всіх CMS – 500 – 20000 грн – це коли все в результаті потім потрібно або доробляти чи переробляти J, навіть якщо зовні все влаштовує та виглядає пристойно. Вам пощастить, якщо розробник буде з вами далі співпрацювати. Знаємо і впевнені в цьому, бо самі пройшли через це. Нормальний розробник, студія – дає гарантію від свого імені та зобов'язується виправляти технічні недоліки допущені з його вини. Ціна в такому разі дорівнює гарантії та якості, довгостроковості у відносинах і ніяк не становитиме менше 3000 у.о. Будь-який товар з гарантією від виробника, магазину коштує дорожче ніж без гарантії, ніж кращий виробник, дорожча гарантія та сервіс. Все також і з розробкою магазину, тільки магазин це ваш майбутній годувальник, джерело доходу, відповідно вибирати розробника за мінімальною ціною, гірше.

Вибір CMS інтернет-магазину

Особистий досвід – Prestashop – 2 роки (закинули, не сподобався). Magento – 3 місяці (закинули через брак часу на вивчення структури шаблонів). OpenCart – (5 років) використовуємо для всього.

Звичайно, вдалий магазин можна створити на всьому, що завгодно – Joomla, WP також підійдуть для будь-якого проекту. Коли ви шукаєте розробника - все одно, яку систему він використовує, це його прерогатива. Вам потрібен насамперед успіх, який вимірюється відвідувачами, продажами.

Економити на сайті інтернет-магазину, замовляти найдешевше – рівносильно купити сьогодні автомобіль запорожець і бути задоволеним! Тільки у випадку з автомобілем – ви зможете їздити, а з магазином ваші продажі будуть неможливі або мінімальні, що вимагатиме його переробки.

Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту