Opencart - система для інтернет-магазинів

Інтернет-магазин на opencart

Одна з найкращих систем побудови інтернет-магазинів. Ви збираєтеся продавати одяг або хочете пропонувати послуги з можливістю замовлення онлайн. Ідеальним вибором буде саме Open Cart.

Opencart - система для інтернет магазинів

Вартість створення сайту магазину на Opencart

За допомогою системи можна створити сайт абсолютно безкоштовно, якщо всі роботи з розробки та просування робити самостійно. Але як і у всіх безкоштовних CMS в опенкарті є недоліки, які доведеться усувати. Замовивши сайт у студії Ви позбавляєте себе всіх можливих проблем. А саме: верстка дизайну під тематику продажів та фірмовий стиль, покращення та внутрішня оптимізація всіх сторінок сайту для подальшої SEO розкрутки. Зверніть увагу на те, що якщо Ви вже зробили сайт і він потрапив на пошук і має безліч недоліків SEO або зручності користування (юзабіліті). Проводити роботи на вже робочому сайті може бути в кілька разів дорожчим за початкове виробництво. Недарма існує приказка, що скупий платить двічі.

Ціна інтернет-магазину створеного в системі opencart варіюється від 400 до 10 000 доларів залежно від потреб. Opencart надає собою систему побудови а не готовий варіант для введення торгівлі. Відрізняється простотою використання. Дозволяє створювати швидкі та якісні магазини сучасного рівня.

У послуги створення сайту на базі opencart входить установка системи налаштування як хостингу так і оптимізація самої системи opencart для роботи та продажу. На сьогодні розроблено вже велику кількість професійних макетів, шаблонів для магазину на даній системі, які дозволяють у найкоротші терміни запустити професійний інтернет-магазин. Дану систему використовують для малого та великого бізнесу, приклад: інтернет магазин велозаводу "Ардіс" у Києві створено саме на OpenCart. Понад 1000 розробників у всьому світі працюють над покращенням та доповненнями до даної системи.

Велика кількість модулів як платних таки безкоштовних розроблених спільнотою даної CMS та постійне оновлення та підтримка роблять цю систему одним із найкращих варіантів для створення власного інтернет магазину. Більшість наших інтернет магазинів створено саме за допомогою цієї системи.

Модулі та функції, які ми пропонуємо під час створення, встановлення, налаштування магазину на opencart

Спрощена реєстрація та купівля товару, налаштування знижок як при наданні купона на знижку так і від кількості товарів у кошику або ін. Новини opencart, банери, імпорт товарів, русифікація, встановлення парсера. Надання інструкції щодо користування сайтом, самостійного додавання товарів, редагування замовлень. Налаштування картки сайту opencart, встановлення та перенесення на хостинг. Настроювання виведення категорій, головного меню, слайдшоу. Верстка дизайну або покупка та встановлення професійного макета, шаблону при цьому у шаблоні можна змінити колір, фон на потрібні вам. Усунення конфліктів між модулями.

Експорт товарів на yandex та інші сервіси. Встановлення та налаштування модулів оплати, доставки. На всі магазини також встановлюються модулі лічильника відвідувачів, зворотні дзвінки, відгуки та ін. Повний перелік функцій ви можете бачити у нас на сторінці пропозиції створення інтернет-магазину. Управління opencart, зміна логотипу, пакетне редагування товарів, зміни статусів замовлень та самі замовлення ви зможете замовивши розробку сайту у нас.

Купити сайт на opencart у нас ви можете оформивши форму замовлення створення сайту.

У нашому портфоліо ви можете бачити приклади сайтів, створених і вже працюють у даній системі

Завантажити безкоштовно opencart Ви можете на офіційному сайті програми http://www.opencart.com/

Коротко покажемо як легко використовувати адмін панель сайту створеного на системі opencart