OpenCart гальмує?

Ви створіли сайт самостійно, або замовили його дешево, в результаті з'ясувалося, що сайт не може працювати коректно, він гальмує . Повільний інтернет-магазин висітиме в інтернеті просто як мотлох, навіть за наявності просування, закупівлі посилань або інших методів.

Усьому виною наївне бажання створити інтернет-магазин самостійно або економія, замовляючи магазин на OpenCart вартістю до 500 доларів у 99% випадків, ви потрапляєте на розробника, який просто підсуне не змінену безкоштовну версію програмного забезпечення, яка ніяк не оптимізована на навантаження і роботу в принципі взагалі.

Але вихід є, звернутися до професійної студії та доопрацювати сайт. Вартість таких робіт – від 6000 грн. У вартість входить оптимізація запитів до бази даних, фільтру товарів, включення кешування та валідація html коду сайту.

Ваш сайт почне працювати набагато швидше, підніметься рейтинг у пошукових системах. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти вам.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту