OpenCart виведення описів підкатегорій

Іноді потрібно вивести опис кожної підкатегорії, розташованої в основній категорії.

OpenCart виведення описів підкатегорій

Робиться це легко

Шукаємо /catalog/controller/product файлcategory.php а в ньому блок $data['categories'][] = array у якому після'thumb' => $image ставимо кому (після image) і додаємо 'desc' => substr(strip_tags(html_entity_decode($result['description'])),0,350). "..."

Після, додаємо код у потрібне місце {{ category.desc }} у своєму twig файлі шаблону, далі вже справа за версткою. Перевірено на ocStore 3.0.2.0 – працює.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту