Як перекладання сайту на українську мову впливає на позиції сайту в пошуковій системі?


Дивимось приклад сайту який був завжди російською мовою конкурував у пошуковій системі виключно по російськомовним запитам.

Основна версія сайту зараз перероблена українською мовою. Як це вплинуло на запити російською мовою?

Screenshot 3
Це один запит, який був у ТОП10 Google

Як бачимо, після перекладу сайту на українську мову, спочатку було просідання позиції сайту по російськомовному запиту. Після 2-3 тижнів йде повернення сайту у ТОП. І це по запитах які вже на самому сайті другою мовою відображені.
Чому це так? Скоріше за все в пам’яті ботів Google сайт зберігається і система аналізуючи контент розуміє тільки те що змінилась мова, суть контенту не змінювалась. Та й ще старі посилання на сайт, вони усі російською мовою, це також впливає на позиції цією мовою.
Якщо цікаво який це запит, відповідаю. Російською – Свадебный фотограф Киев. Українською – Весільний фотограф Київ. Тобто слова Свадебный і Весільний котрі йдуть першими відрізняються, але система починає їх сприймати як одне і теж саме по своїй суті.
Це говорить тільки те що переклавши сайт українською мовою, навіть не треба робити другу версію сайту російською мовою.
Якщо для когось таке просідання запитів російською мовою чутливе, то зараз в період війни воно буде мінімальне в порівнянні з довоєнним часом. Та згодом вже через декілька тижнів сайт стане отримувати трафік по україномовним запитам. І що саме важливо україномовні запити вони будуть тільки збільшуватися.

Коротше вивід з цього один.

Сайт в Україні може бути створений лише Українською мовою, а якщо був російською, перекладання на українську і роблячи її єдиною та основною мовою для нього ніяк особо не вплине. Якщо вам потрібна російська мова, для цього буде достатньо зробити онлайн перекладач від Google на сайті та не робити повноцінну другу версію сайту.


Популярні сторінки, статі сайту


Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту