План просування інтернет-магазину

Для самостійного просування слід дотримуватися простих правил

Правильно наповнювати сайт, робота менеджера, продавця. Правильне наповнення - це оригінальні назви товарів, товар не повинен ідентично називатися, кожна назва має бути унікальною. Товар повинен містити 1-2 пропозиції в описі, бажано опис товару має бути унікальним – тобто не скопійованим з іншого сайту. Якщо ви надасте товар в оригінальному, новому вигляді своїм клієнтам – пошукові системи відразу побачать це і ваш сайт за короткий термін займе ТОП позиції.

Ніколи не видаляйте старі товари, навіть якщо їх не буде більше, особливо в масовому порядку (це викликає безліч помилок у пошукових системах), якщо ви часто видаляєте товари – сайт ніколи не буде займати позицію ТОП.

На сайті не повинно бути порожніх сторінок – приклад ви додали 30-40 сторінок брендів, але на них немає описів та товарів – це мінус у просуванні.

Категорії товарів також повинні мати опис.

Далі для самостійного просування можна використовувати послуги

etxt.biz – біржа копірайтерів, покупка статей для вашого сайту. Всі статті можна використовувати як для товарів, категорій чи новин. На сайті є як готові статті, так і можливість замовлення на замовлення.

https://gogetlinks.net/ - покупка посилань для збільшення цитування сайту, ви можете купити якісні огляди та рекламу для свого сайту Намагайтеся купувати огляди на близьких тематично до вашого сайту, сайтів. 10-30 оглядів на перші три місяці, новому сайту більш ніж достатньо.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту