Створення сайту плюси та мінуси

Багато хто мріє створити свій сайт і отримувати дохід з нього продаючи товари або пропонуючи послуги, можливо просто зробити блог і розміщувати на ньому статті та рекламу. Більшість створюваних сайтів, особливо самостійно без підключення професіоналів, стають не те, що прибутковими, а й взагалі збитковими. Оскільки необхідно оплачувати доменне ім'я та хостинг. Замовляти рекламу І з часом створений безплатний сайт просто пропадає. Тому що на нього немає часу.

За та проти самостійного створення та просування сайту

Все тому, що створити сайт і наповнити його це лише половина роботи. Сайт потрібно ще й просувати, рекламувати лише тоді він почне працювати та радувати свого власника. Досвід показує, що безкоштовно просунути свій сайт практично неможливо. Пов'язано це з тим, що конкуренція майже в будь-якій сфері не дозволить цього зробити. Якщо у вас є час на вивчення технологій просування та величезну його кількість, яку ви можете витрачати на вивчення та практику. Тільки так існує можливість створити свій сайт самостійно та розкрутити його. В принципі так скрізь і в усьому, якщо ви не можете робити ремонт квартир, але у вас є час та бажання зробити це самостійно. Ви можете цьому навчитися та спробувати. Так і при створенні та розкрутці сайту самостійно.

 

Перед тим як почати розробку сайту, потрібно визначити, яка мета, ідея та сенс вашого сайту.

Створення сайтів є певною метою. Сайт може просуватися під час створення реклами, надання важливої ​​інформації.

Домен - ім'я сайту та його адреса. Він складається з двох частин: імені та доменної зони. Для російських сайтів зазвичай вибирають зону.ru.
Хостинг - це хостинг-компанія, яка розміщує наданий сайт у мережі. Хостинг є доступом до вашого сайту. Чим дорожча послуга хостингу, тим популярніший сайт у мережі.

Для створення сайту потрібно визначити тему, від якої залежатиме успіх проекту. Тему можна вибрати за сферою діяльності, тобто можна змінювати як завгодно на ваш смак та перетворювати будь-який вид за бажанням. Для цього треба вибрати тип сайту, який підходить за тематикою. Наприклад, можна займатися торгівлею в інтернеті, тоді ви вибирайте інтернет-магазин, якщо дизайном, архітектурою або плануванням, тоді вже потрібно вибрати інший тип сайту «сайт-візитка», щоб клієнти змогли дізнатися про ваші послуги, ціни, подивитися та оцінити ваші роботи, або подивитися оцінки та відгуки про вашу роботу.

Для початку потрібно записати структуру сайту.

Існує три основні структури сайту:

Лінійна структура – посилання однієї сторінки на іншу.

Блочна структура — посилання на кілька сторінок.

Деревоподібна структура – найлегша система в процесі роботи над сайтом. Її сенс полягає в тому, що кожен напрямок має свою гілку.

Після цього до сайту потрібно додати кольори, можна ще додати реклами, цікаві посилання, але щоб основна мета не була втрачена. Цей спосіб найпростіший для створення базового сайту. При завершенні створення сайту можна поспішаючи покращувати і перетворювати за смаком. Насамкінець, можна сказати, що розробка сайтів — довгий процес, але не можна зупинятися лише на отриманні прибутку. Потрібно досягати покращення, і тоді популярність вашого сайту гарантовано. Тільки тоді ви можете стати справжнім розробником сайту.

 

Отже, перейдемо до основного безкоштовного просування самостійно. Що для цього потрібно.

1. Перше це зробити аналіз конкурентів подивитися, що є у них і чим ви можете відрізнятись від них. Виділити ці відмінності для себе.

2. Зробити аналіз ключових запитів пошукових систем. Вибрати фрази, що користуються популярністю, склавши для себе список.

3. Написати статті для сайту використовуючи дані фрази, оформити заголовки сторінок та описи сайту для пошукових систем виходячи з їх частотності (популярності).

4. Використовуючи вже раніше створений список ключових фраз реєструвати сайт у каталогах сайтів, рейтингах, на інших сайтах цей процес довгий і нудний, якщо його робити самостійно, зате безкоштовний.

5. Зареєструвати сайт у системах стеження та збору статистики від Яндекс та Гугл. Додати сайт в Google і Яндекс вебмайстер і слідкувати за підказками, які можуть давати пошукові системи.

6. Шосте це постійно стежити за змінами пошукових алгоритмів та нововведень, щоб якомога раніше провести роботи з оптимізації і тим самим випередити конкурентів.

Про все про це легко можна написати, але на практиці, щоб досягти результату, потрібно витратити багато часу і сил. На якісний поступ навіть платне може піти від 6 місяців до року. Якщо все робити самому і безкоштовно, то цей термін може подвоїтися або потроїться. А якщо ви на початковій стадії відбору фраз і оптимізації заголовків припустилися помилки. У такому разі всі роботи не принесуть жодних плодів. Замовляйте просування та збільшення продажів для свого сайту у професіоналів.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту