Технічна підтримка сайтів

Підтримка сайту та обслуговування< /span>

Для всіх клієнтів технічна підтримка сайту здійснюється безплатно.

До неї входить:

  1. Консультація з користування (управління, адміністрування).
  2. Безплатне відновлення з резервної копії (створюється клієнтом самостійно) у разі потреби.
  3. Налаштування полів, які клієнт не може сам змінити (приклад деякі меню).

У підтримку сайту не входить навчання зміни дизайну, верстки, програмування. Безплатно не здійснюється зміна дизайну, редизайну. Але за збереження посилання (підпис розробника) на розробника. Можлива безплатна зміна у будь-який час (приклад через рік у Вас з'явився новий логотип) колір меню, логотип. Послуги з підтримки - це будь-які виправлення, на вигляд, технічні зміни. Не плутайте підтримку вебсайту з його заповненням.

Підтримка сайту вартість: Редизайн (зміна структури зовнішнього вигляду, верстка) від 2000 грн. Встановлення розширень (модулів) від 300 грн. Підтримка сайту + пошукове просування - 3999 грн на місяць (написання текстів, стеження за позиціями, збільшення відвідуваності.)

Наповнення

Наповнення вмістом. Ціни 10-50 грн. за сторінку. Матеріал надає замовник.

Написання статті від 200 грн. 1000 знаків, включаючи пробіли. Стаття SEO оптимізована містить один заголовок, підзаголовок та текст, що включає ключові фрази згідно зі статистикою KeywordPlanner від Google. Вартість статті не включає розміщення.

Написання статті 1000 знаків, включаючи пробіли та її розміщення з SEO перелінковкою - 300 грн.

Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту