Уникайте популярних помилок при створенні інтернет-магазину

Помилка №1. Вибір системи управління, розробника з власним CMS – прирікаєте себе на постійну залежність. У принципі, якщо все влаштовує, така співпраця може принести успіх. Рекомендуємо вибирати системи світового масштабу з підтримкою не лише однією студією, а всіма, хто займається розробкою. Отримуєте незалежність, масштабованість.

Помилки при створенні інтернет-магазину

Помилка №2. Розробка в одній студії, розкручування (просування) у другій. Будете бігати, витрачати час на безліч незрозумілих розмов, платити всім, одним за поради, другим за роботу. Якщо є засоби та окремо менеджер, який керуватиме зв'язком з усіма студіями, такий варіант може підійти. Радимо замовляти створення та просування в одній студії, вибір набагато скоротиться. Дуже мало спеціалістів, які можуть зробити якісно сайт, просування.

Помилка №3 (найважливіша). Власне незнання, що потрібне для торгівлі своєю продукцією. Якщо не знаєте, якою службою доставки зручно користуватися, робити оплату. Ви повинні чітко бачити всю картину продажів 1. Де купувати свою націнку і вигоду. 2. Кому продавати, доставляти. 3. Де рекламувати, можливу різницю витрат на рекламу, отримуваний дохід, бачити рентабельність.

Помилка №4 (найсмішніша). Розробка вартістю до 500-600 $ – викид грошей. Краще розміститься на 1-3 дошках оголошень, сплатити топ, отримайте набагато більше продажів. З іншого боку, добре що є такий варіант, були випадки, коли сайт створював сусід, приятель або людина з дошки оголошень. У результаті заробили все, одні зробили неякісний сайт, ми на переробці. Якщо хочете платити двічі, тричі – сміливо беріть найдешевшу пропозицію, приходьте за переробкою.

Нічого складного, три пункти + якісна розробка і ви впевнено станете лідером продажів!