Уникайте популярних помилок при створенні інтернет-магазину

Помилка №1. Вибір системи управління, розробника з власним CMS – прирікаєте себе на постійну залежність. У принципі, якщо все влаштовує, така співпраця може принести успіх. Рекомендуємо вибирати системи світового масштабу з підтримкою не лише однією студією, а всіма, хто займається розробкою. Отримуєте незалежність, масштабованість.

Помилки при створенні інтернет-магазину

Помилка №2. Розробка в одній студії, розкручування (просування) у другій. Будете бігати, витрачати час на безліч незрозумілих розмов, платити всім, одним за поради, другим за роботу. Якщо є засоби та окремо менеджер, який керуватиме зв'язком з усіма студіями, такий варіант може підійти. Радимо замовляти створення та просування в одній студії, вибір набагато скоротиться. Дуже мало спеціалістів, які можуть зробити якісно сайт, просування.

Помилка №3 (найважливіша). Власне незнання, що потрібне для торгівлі своєю продукцією. Якщо не знаєте, якою службою доставки зручно користуватися, робити оплату. Ви повинні чітко бачити всю картину продажів 1. Де купувати свою націнку і вигоду. 2. Кому продавати, доставляти. 3. Де рекламувати, можливу різницю витрат на рекламу, отримуваний дохід, бачити рентабельність.

Помилка №4 (найсмішніша). Розробка вартістю до 500-600 $ – викид грошей. Краще розміститься на 1-3 дошках оголошень, сплатити топ, отримайте набагато більше продажів. З іншого боку, добре що є такий варіант, були випадки, коли сайт створював сусід, приятель або людина з дошки оголошень. У результаті заробили все, одні зробили неякісний сайт, ми на переробці. Якщо хочете платити двічі, тричі – сміливо беріть найдешевшу пропозицію, приходьте за переробкою.

Нічого складного, три пункти + якісна розробка і ви впевнено станете лідером продажів!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]
Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту