Просуваємо сайт інтернет-магазин самостійно

Ви мрієте про великі продажі за мінімальних вкладень. У принципі, це, можливо, потрібно просто працювати дуже багато, приділити час.

Найважливішим фактором відсутності відвідувачів у магазині є елементарна неправильна назва товарів. Зазвичай всі товари називають, не так як їх шукають, а абияк. Як зазначено у прайсі. У результаті сайт нібито і в топі за першими словами, які написані в назві товару, але нічого немає, відвідувачів 0. Якщо у вас немає часу на те, щоб правильно оформити заголовки товарів з урахуванням пошукових запитів, ви можете замовити це у нас, вартість такої послуги від 2 до 10 грн. за позицію товару. Якщо у вас є час на власну обробку позицій, тоді вам потрібно буде аналізувати кожен товар, дивитися запити, за якими його шукають. Для цього потрібно просто вести назву товару в рядок пошуку та система пошуку сама підкаже варіанти для кожної позиції. Це довга рутинна робота, яку обов'язково потрібно зробити як з товарами, так і з категоріями і так. Якщо товарів більше ніж 1000, то доведеться дуже довго працювати або багато заплатити. Результат не змусить себе довго чекати після переіндексації сторінок, якщо сам сайт правильно створений і внутрішньо правильно оптимізований, для цього потрібна тільки якісна розробка сайту, він відразу ж займатиме ТОП 10-20.

Просуваємо сайт інтернет-магазин самостійно

Все ж стосується і сайт візитки. Якщо ви розмістите 100 сторінок, і всі мають заголовки, які ніхто не шукає, нікого не цікавлять, то користі від їх розміщення буде небагато.

Замовляйте правильне SEO і будьте впевнені в тому, що ваш сайт стабільно буде, відвідуємо.