Просування сайту без бюджету на посилання

Просування сайту це дороге задоволення сьогодні. Дешеві пропозиції не призводять до результатів. Дороге посилальне просування, тимчасове. Так ви можете вийти в топ, купуючи огляди (посилання) але все одно рано чи пізно вас посунуть, ви вийдете з топ і можливо ще, так що не вдасться вже туди повернутись.

Просування сайту без бюджету на посилання можливе?

Звичайно так, але в будь-якому випадку потрібно витрачати гроші, не на посилання на інші послуги. Наведемо кілька прикладів того, на що потрібно витрачатися кошти при просуванні, якщо ви захотіли заощадити на посиланнях.

  1. Статті, відео, огляди, відгуки – це стандартно як було, так і є. Якщо самі не можете писати на свою тему, можна купувати або готові статті, приклад на біржі або замовляти їх написання. Замовляти написання статей ця справа невиправдана та час витратна. Найкращий варіант – це готові статті.
  2. Технічна частина сайту. Хороший швидкий хостинг з усіма можливостями оптимізації кодів PHP та HTML скриптів коштуватиме дорожче, ніж просто місце на диску. Оптимізація движка сайту, дизайну для збільшення швидкості також справа витратна.
  3. Оптимізація за тегами, розмітками та ін.
  4. Багато хто сьогодні перейшли на https, але мало хто в цьому розібрався, і практично всі використовують безкоштовні сертифікати. Використання платного сертифіката за типом вашого бізнесу однозначно покращить та захистить ваш сайт.

Все, що я особисто помітив за останні місяці, це те, що SSL сертифікат і швидкий сайт дають позитивні результати додати до цього старе SEO, де багато тексту, основні ключі виділені, адаптивна валідна верстка, правильні відповіді сервера, хороша перелінковка. Все це є запорукою успіху сайту, але без посилань результату багато хто може і не дочекатися. У такому чистому вигляді сайт може 1-5 років підніматися сходами пошукової видачі.

Що робити з посиланнями? Без посилань ніяк, посилання це найголовніший і найшвидший спосіб вивести сайт у топ, швидкий у порівнянні з іншими методами SEO просування.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту