Просування в YouTube 2021

Біле, правильне просування у YouTube поділяється на 2 типи.

  1. Реклама. Реклама у блогерів, реклама в соцмережах, групи та інше. Реклама у YouTube. Реклама у пошукових машинах. Та й інша реклама, на ТБ, радіо та інші ЗМІ.
  2. Пошукове просування роликів у YouTube. Складання заголовків, описів, ключових фраз, хештегів. Субтитри, плейлисти з описами. Все це основні складові пошукового просування відео на YouTube.

Бюджети на просування та рекламу на YouTube.

Якщо ви обрали перший варіант просування – мінімальний бюджет має бути не менше ніж 3000$ на місяць. Інакше, власне кажучи, вашу рекламу ніхто не побачить, вона пройде непомітно, ви просто витратите гроші. Чим більший бюджет - бажано від 30 $ тим ефективніша реклама.

Наприклад, замовити один 5-ти секундний ролик на популярному телебаченні 1 раз на день і протягом місяця. Що дасть ефект? Швидше за все одна інтеграція буде марною, а ось цілий місяць у будь-якому випадку дасть ефект. Так працює реклама – чим її більше, тим вона краща та ефективніша. Дешева реклама, як ви бачите на прикладі вище, – неефективна.

Пошукове просування – тут потрібно оплачувати лише послуги спеціаліста. Для того, щоб проводити пошукове просування відео. На каналі має бути щонайменше 10 роликів. Тут все індивідуальне. Вартість обговорюється після надання та огляду вашого каналу.

Веб студія SiTe-LiNe займається виключно пошуковим просуванням каналу. Вартість робіт розпочинається від 3000 грн. У роботи входить: складання заголовків, описів, ключових фраз, хештегів. Субтитри, плейлисти з описами.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту