Реклама та розкрутка сайту – це те саме?

Розкрутка сайту – це залучення відвідувачів на ваш сайт. Реклама та розкрутка сайту в такому випадку виходить те саме. SEO це позиції сайту на пошуку, Реклама – це контекстні оголошення, які, як правило, йдуть вище за пошукову видачу.

Теорія реклами як основного джерела розкрутки сайту.

Найбіліше SEO, позиції виходять у сайтів з рекламою, без реклами сьогодні напевно не потрібне, немає сенсу і невигідно починати розкручування сайту. Я б сказав, що це не особливо і теорія, а реальність.

Чому реклама це основа всього SEO

Я говорю не тільки про контекстну рекламу, а й про будь-яку, іншу. Сама собою реклама ніяк не може впливати ні на позиції, ні на що інше.

А ось поведінка користувачів з пошуку, на ваш сайт, назад, повтор пошуку, повернення на ваш сайт з пошуку можуть впливати на позиції сайту.

Щоб всю цю машину запустити, потрібна реклама, і за попереднім абзацом можна зрозуміти, яка реклама в пріоритеті виходить. Чи враховує пошукова машина, запит та подальший перехід на сайт з реклами, повернення, повторний пошук, приблизну тривалість на сайті. Я особисто не знаю і знати не можу, можу припускати, що враховує.

Біле SEO 2020

Найбіліше SEO - це створення сайту, його наповнення, контент відповідний і не більше, швидкий сайт, звичайно, адаптивний. Загалом, технічних факторів багато, вони важливі. Але в першу чергу це сайт, заголовок, релевантний контент. Далі це тривала рекламна компанія, що дозволяє пошуковій системі аналізувати контент, поведінку користувача, тим самим даючи більшу або меншу оцінку сайту, його сторінці окремо. Пошуковій системі достатньо враховувати у поведінці, запит, вхід, повтор запиту одним користувачем у якомусь проміжку часу. Можливо, інші сервіси від того ж Google можуть передавати ще більше інформації для оцінки якості сайту та його позиції.

Приклад – створили сайт, запустили рекламу, сайт корисний, користувачі роблять конверсії, якщо сайт багатосторінковий користувач діляться контентом у соц-мережах, пошті, сайтах, форумах. Протягом 1-2х років такий сайт займає безліч топ позицій у підсумку.

Висновок насамперед хороший якісний сайт з контентом який можна надіслати другу подивитися. Друга реклама для залучення клієнтів. І в третьому як нагорода за все результати у вигляді пошукових позицій.

Немає потреби замовляти якийсь SEO аудит, послуги SEO, якісь посилання, ще що-небудь і при цьому за це ще й платити. Коли можна сміливо постійно рекламуватися та поступово збільшувати показники свого сайту на пошуку без витрат на SEO гіків.

У будь-якому випадку розкрутка сайту без реклами, будь-який - це ризиковано і швидше за все взагалі безглузда.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту