З чого розпочати створення сайту

З чого розпочати створення сайту

Питання з чого розпочати створення сайту виникає у всіх клієнтів будь-яких вебстудій. Одного звернення у разі не вистачає. Створювати сайт слід, спочатку визначившись зі структурою та дизайном. Якщо ви не визначилися з приблизним оформленням і взагалі не знаєте, як назвати сторінку - про нас або про компанію, про магазин або якось інакше, процес створення сайту в такому разі буде перетворено на процес вгадування ваших потреб та побажань.

Що потрібно, щоб швидко зробити сайт

Для того, щоб розробник у максимально короткий термін все зробив і надав якісний сайт саме з урахуванням ваших побажань. Ви, звичайно, зобов'язані їх надати, тому бажано сісти та подумати над структурою та будь-яким оформленням. Сьогодні це зробити не важко, тому що інтернет вже переповнений сайтами на будь-який вигляд та лад. Достатньо лише вибрати для себе все що потрібно. Дивіться портфоліо розробника, якщо у вас немає досвіду в інтернеті, використовуйте спочатку готові рішення, а тільки вже робіть розробку або доробку сайту.

Приклад структури інтернет-магазину, посилання в меню: Головна, Про нас, Доставка, Контакти, Гарантії.

Структуру каталогу товару, хоча б основні категорії, всі інші ви зможете додавати за допомогою панелі керування.

Бачення оформлення дизайну сайту – вгорі посередині або ліворуч, логотип, де мають бути номери, де каталог товарів. Надайте всі фонові картинки, логотип, якщо є, надайте побажання по колірній гамі. Бачення всього цього допомагають розробнику одразу зрозуміти, що ви хочете і надати варіант, який вже в результаті, якщо доведеться допрацьовувати, але по мінімуму.

Якщо немає ні ведення, ні побажань, просто є ідея, яку мають реалізувати в команді розробників, тоді тут просто створення сайту не обійтися, спочатку потрібно створити концепт всього. Фірмовий стиль, оформлення і лише після цього замовляти розробку сайту. Такий підхід звичайно вже буде в 2-3 рази дорожчим і довшим. Помилка багатьох підприємців-початківців думати, що другий варіант має якісь переваги, насправді їх просто немає і бути не може. Різниця тільки в тому, що перший варіант розробки сайту ви самостійно проробляєте, а в другому випадку команда розробників сама надає кілька спочатку прототипів, а вже після приступає до створення сайту.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту