З якого сайту розпочати свій бізнес у 2022 році

З чого розпочати свій бізнес при малому бюджеті на старті.

Привіт, у 2022 році найвірнішим рішенням для старту без вкладень буде створення облікового запису на нашій улюбленій дошці оголошень Olx, а також створення сайту на сервісі Prom. Хоч це і прямі конкуренти всім розробникам, тому що дозволяють розмістити свій товар або взагалі заявити про себе без розробки сайту та оплати даних. послуг.

Але ви також повинні розуміти, що конкуренція в даних сервісах не менша ніж створити свій сайт і просувати його на пошуку. На тій же дошці оголошень потрібно замовляти рекламу, підняття оголошень, топ і таке інше. Ну, все це звичайно коштує помітно дешевше ніж створення сайту та його подальше просування та реклама. І можливо, для вашого бізнесу більше нічого і не потрібно. Ну, сайт, звичайно, зробити все-таки треба буде для підвищення авторитету у замовників, але просувати його – це вже другорядно можливо для вас.

Створювати свій сайт слід, якщо є засоби спочатку або ви вже готові розширяться

Свій сайт в залежності від типу буде коштувати стандартно з використанням готових рішень 200-500$ і можливо трохи більше, якщо потрібно наповнення. Просування сайту від 250 $ протягом 8-12 місяців, результат який можна назвати таким може бути помітним після 6-12 місяців робіт. Результатом ми називаємо позиції на пошуку та відповідно відвідуваність. Разом простий сайт, який приносить прибуток, коштуватиме від 3000 $ та 1 рік робіт. Це ми розглядаємо бюджетний варіант розробки, і просування який підійде для старту або для середнього бізнесу. Звичайно для тих хто хоче все і відразу такий варіант не підійде, для того, щоб пішли відразу продажі, замовлення потрібно збільшувати бюджет на розробку та просування в 3-5 разів. При цьому ви повинні розуміти, що на окупність все це також вийде, як і в першому випадку. Будь-який бізнес у мережі окупається на 2-3 рік і стає успішним. Успішним – це коли ви зможете не самостійно, а вже за допомогою співробітників вести свій сайт, приймати та обробляти замовлення.

Мало хто витримує не те що 2-3 роки, а навіть 1 рік. Тому ми бачимо безліч стартів, магазинів, підприємств та інших фізичних осіб, які розпочали свою діяльність. Але в результаті не розрахувавши своїх сил, спочатку просто всі кинули на стадії старту. Успіх і успіх вони такі, прийдуть і підуть і якщо ви не терплячі або любите стрибати з місця на місце, то взагалі обійдуть вас стороною. Вдалою вам розробки сайту та успішного пошукового просування.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту