Сайт візитка – переваги маленького сайту

Сайт візитка – переваги маленького сайту

Які переваги у маленького сайту?

  1. Сайт містить 1-10 сторінок, їх можна максимально оптимізувати за швидкістю роботи. Багато чого можна зробити просто руками (меню, верстка), не вдаючись до використання будь-яких програм, модулів у системі управління.
  2. Валідність коду (правильність). Всього кілька сторінок, як правило, з ідентичним дизайном можна легко упорядкувати за правильності коду.
  3. Просування, SEO – теги опису. Можна приділити максимально уваги всім сторінкам, створити контент, який максимально відповідатиме тематиці. Контенту може бути багато, що також є ознакою хорошого сайту.

У результаті створення сайт візитки такого плану може стартувати від 10000 -15000 грн із простим дизайном, з якимось ультра дизайном вийде 30000- 50000 грн, отримуємо ідеальну машину для роботи.

Але багато хто вирішує і думає інакше, відкриває інтернет-магазин, великий сайт не розуміючи того, що за ним треба стежити, сторінки товарів потрібно оптимізувати, писати тексти і під них, а на це у багатьох може не вистачити ні часу, ні коштів. Виходить черговий сайт на 1-2 роки (поки домен та хостинг зареєстрований).

Зважуйте всі за і проти, правильно зважуйте свої можливості за часом та фінансами, які ви можете вкласти у сайт, таким чином, ви прийдете до правильного рішення при замовленні створення сайту.

Запам'ятайте, що жодний успішний проект практично ніколи не починався з будь-якого топового рішення, 1000 працівників та точок обробки клієнтів.

Сайт візитівка навіть на готовому шаблоні – це ідеальний варіант для початку, старту (і навіть у 80% випадків як остаточне рішення).

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту