SEO фільтр інтернет-магазину

Чи потрібний інтернет-магазину SEO фільтр

Що таке SEO фільтр? Це фільтр товарів, що в категорії магазину дозволяє генерувати сторінки фільтрації доступні для індексування пошуковими системами. Якісний фільтр товарів цього типу створює унікальні заголовки сторінок фільтрації та їх адреси.

SEO фільтр товарів для інтернет-магазину

Застосування фільтра на практиці дає збільшення кількості сторінок і як мінімум підйом позицій сайту за запитами, пов'язаними з назвами товарів.

Якщо у вас в магазині є розділ одягу, приклад футболки, ви створюєте фільтр із характеристикою колір. SEO фільтр створює сторінки: футболки (колір синій), футболки (колір зелений) тощо. Ви отримуєте не просто фільтрацію товарів, а й додаткові сторінки, що посилаються на ваші товарні позиції. Навіть при невеликому асортименті товарів, всього 5-10 позицій, використання фільтра допоможе зробити багатосторінковий магазин, що в підсумку краще позначиться на його пошуковому просуванні.

Технічно – головне, щоб цей фільтр генерував унікальний TITLE, H1 та Description сайту.

Всі створювані інтернет-магазини у студії SiTE-LiNe підтримують даний фільтр товарів та більш того, при його використанні можливе відображення характеристик фільтра в картці товару.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту