SEO оптимізація Youtube відео, замовте розкручування відео - 2020

Просто створити гарне відео нового каналу без величезної кількості передплатників, сьогодні мало для отримання переглядів. Ваше відео ніхто не дивитися, не буде переглядів, не буде нових передплатників. Навіть канали мільйонники, які привыкли отримувати перегляди завдяки старим алгоритмам, коли спочатку дивляться передплатники, а потім відео дивляться все, бо воно потрапляло в рекомендовані до інших каналів. Сьогодні YouTube працює інакше, ви можете помітити, що YouTube канали з мільйоном передплатників можуть отримувати дуже мало переглядів. Все тому, що більша частина відео створювалася і робилася просто для разового хайпа, після воно потрапляло в алгоритм рекомендованих і там і жило. Нині такого немає.

Щоб відео далі продовжувало набирати обертів, його потрібно оптимізувати, тим самим виділити серед інших.

Особливо корисно SEO оптимізація Youtube відео для молодих, нових каналів з малою кількістю передплатників. Але й старому каналу з багатомільйонною аудиторією, також SEO не зашкодити, а лише збільшити перегляди.

SEO оптимізація Youtube відео це комплекс робіт. Це створення сайту, вбудовування відео на сайт, соціальні мережі, отримання посилань на відео. Оптимізація заголовка, опис, посилання всередині опису, тегів, хештегов, внутрішня перелінковка. Без знань, досвіду SEO просування нічого не вийде.

Вартість SEO оптимізації Youtube відео для каналу

Від 5000 грн. на місяць. Ви робите відео, ми оптимізацію та просування SEO.

Чому SEO просування Youtube відео вигідніше реклами. Реклама дає моментальний ефект стрибка переглядів, але немає реклами, немає переглядів. SEO просування – це рік роботи, разові витрати та довічні перегляди, їх зростання.

Дивитесь приклади відео на каналі зі 100 передплатниками всього та зростання відео. При рекламі йде зворотний графік на спад, при SEO просуванні перегляди зростають.

SEO оптимізація Youtube відео
SEO оптимізація Youtube відео

 Ось сам канал, що просувається - все відео каналу Домашній Техно Блог

Читайте також