SEO просування нового сайту

Як вижити новачкові серед акул

Започаткування нового бізнесу зі старту – це завжди ризики, які можуть обернутися як удачею, так і невдачею, недарма є приказка, хто ризикує, не п'є шампанського. Тому багато людей починають свою справу просто на амбіціях досягти успіху.

В інтернеті все складно тому як на хороше SEO просування сайту потрібен час у середньому 1 рік, а на рекламу потрібні гроші. Зважте на це при розрахунку свого старту.

Чи можна новому сайту пробратися до вершин і посунути людей похилого віку?

Звичайно так, але потрібно проаналізувати сайти конкурентів. Навіть великі компанії мають безліч помилок у просуванні, знайти їх не складно. Приклад багатьох великих сайтів ігнорують валідацію коду і відповідно внутрішня оптимізація у них може також кульгати.

На цей час вони в топі з кількох причин

1. Є своя команда копірайтерів, постійно свіжий, оригінальний контент цитується швидко на сайті.

2. Великі показники ТІЦ та зовнішніх посилань на свій сайт.

3. Вік сайту дає пошуковим системам вважати сайт пріоритетним.

Що робимо для того, щоб посунути або зайняти місце біля старого великого сайту?

1.  Купуємо багато недорогих коротких або не коротких тематичних статей, розміщуємо їх як у категоріях, новинах, оглядах. Правильне розміщення з гарним внутрішнім перелінкуванням, дає хороший ефект при просуванні будь-яких фраз.

2. Купуємо середні та недорогі вічні посилання у вигляді оглядів новин свого сайту – правильно просканувавши донора можна вибрати і недорогі посилання вартістю від 50 грн за штуку і більше. Згодом такі посилання дадуть лише +. Увага не якісні посилання можуть давати тільки мінус на просуванні, тому до цього потрібно дуже серйозно.

3. Піднімаємо вік сайту за необхідності – елементарним продовженням терміну реєстрації домену.

Вам цікаво – все це та багато іншого входить до вартість помісячного пошукового просування сайту, яке можна замовити у нас. Також все можна пробувати робити і самостійно, після створення сайту ми даємо рекомендації, де купувати посилання та статті, але ми її можемо вас навчити правильно, купувати ті ж посилання та правильно розмістити та розставити посилання всередині статті, все це приходить до кожного лише з досвідом .

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту